poniedziałek, maja 28, 2018

W rytmie Grease z OPI Chills Are Multiplying!

Jako mała dziewczynka namiętnie oglądałam kultowy już musical Grease z Olivią Newton-John i Johnem Travoltą. Kochałam się w Dannym Zuko i koniecznie chciałam być jak Sandy w piosence You're The One That I Want. Z najnowszą kolekcją OPI, która celebruje 40 lat musicalu Grease, mogę w końcu poczuć się jak Sandy. 


Ta limitowana, letnia kolekcja inspirowana legendarnym już musicalem wszechczasów idealnie obrazuje nam energię jaka została uwieczniona w filmie oraz nawiązuje do szalonych lat 60-tych. Musical powstał jednak w 1978 roku, gdy ja miałam 2 latka. Muzykę napisał do niego m.in. jeden z muzyków grupy Bee Gees - Barry Gibb a kreacje Olivii Newton-John i Johna Travolty przeszły już do historii kina. 


Rewelacyjna muzyka i taniec splotły się tu z wątkiem młodzieńczej miłości, wielkimi uniesieniami i prawdziwym amerykańskim stylem i obyczajami. Kultowe przeboje, cukierkowe stroje, rock'n'rollowy styl życia to po prostu widowiskowe WOW! "Grease" w języku angielskim oznacza żel lub pomadę do włosów, zatem tytuł jest w 100% adekwatny do tego, co widzimy na ekranie. 


Jeśli jeszcze ktoś z Was nie zna tego filmu, koniecznie musi go obejrzeć. To prawdziwa perła. Aż trudno uwierzyć, że ma już 40 lat. Marka OPI oddaje hołd kolorom i energii zarówno filmu, jak i tamtych lat. Poczuj zatem klimat retro razem z OPI Grease Collection. 


Metaliczny granat Chills Are Multiplying! to nawiązanie do popularnego w tamtych latach jeansu. Ta moda przetrwała do dnia dzisiejszego, bo chyba każda z nas ma w swojej szafie chociaż jedną jeansową kurtkę.  Chills Are Multiplying zostało zaczerpnięte z piosenki You're The One That I Want śpiewanej w duecie przez Sandy i Danny'ego po zjawiskowej metamorfozie Sandy z grzecznej dziewczyny w demona seksu. 

Teraz, dzięki OPI, każda z nas może przejść taką metamorfozę. Czujecie ten klimat? A może podśpiewujecie razem ze mną?