środa, maja 23, 2018

Kosmetyki PURITO stworzone z miłości do natury

Historia marki PURITO jest silnie związana z bezpiecznymi i naturalnymi składnikami. Jej nazwa powstała z połączenia słowa "purify" oznaczającego czystość, z chińskim symbolem reprezentującym glebę. W zamyśle ma ona oddawać fakt, że w produktach PURITO są stosowane wyłącznie chemicznie nieskażone składniki będące darami urodzajnej ziemi. 


Koreańskie kosmetyki znane są przede wszystkim z tego, że charakteryzują się wysoką jakością w przystępnej cenie. Celem PURITO jest dostarczanie kosmetyków bezpiecznych, naturalnych tak, aby mogły stosować całe rodziny a nawet dzieci. PURITO nieustanie stawia sobie nowe wyzwania i inwestuje w badania celem wyprodukowania kosmetyków, które zaskoczą klienta nie tylko swoją jakością ale i będą w pełni bezpieczne. PURITO bazuje na wykorzystaniu składników o optymalnym poziomie EWG, dzięki czemu mogą być stosowane nawet przez dzieci. To kompleksowa esencja otrzymana droga fermentacji w 94%. Odżywia skórę sprawiając, że składniki są dostarczane do najgłębszych partii skóry. Esencja nawilża skórę, rozświetla ją, rozjaśnia i wygładza. 

Fermentacja jest procesem dekompozycji organizmów na cząsteczki zawierające enzymy. Dzięki temu, że takie cząsteczki są aż 150 razy mniejsze od naszych porów, mogą zostać efektywniej przez nie wchłonięte. Produkty fermentacji zastosowane w kosmetykach mają zbawienny wpływ na koloryt skóry, jej napięcie i pozbycie się martwego naskórka jednocześnie chronią skórę przed mikrouszkodzeniami.


W kosmetyku tym zastosowano aż 94%  kompleksu pochodzącego z fermentacji oraz 3% niacynamidu, czyli witaminy B3. Niacynamid jest składnikiem rozświetlającym skórę. Esencja zawiera też adenozynę, która odpowiada za właściwości przeciwzmarszczkowe kosmetyku. Jest to jedyna substancja przeciwzmarszczkowa zatwierdzona przez KFDA (Ministerstwo Zdrowia w Korei). Jest ona opatentowanym składnikiem pozyskiwanym z naturalnych źródeł, który stymuluje namnażanie się naskórka i tym samym zwiększa gęstość i elastyczność naszej skóry.


Dzięki płynnej konsystencji (ciut gęstszej niż tradycyjne toniki), esencja jest szybko wchłaniana przez skórę i gwarantuje długotrwałe jej nawilżenie. Może być stosowana jako toner tym samym stanowiąc kolejny krok po oczyszczaniu skóry, przed nałożeniem makijażu lub przygotowaniu skóry do nocnej pielęgnacji.

Esencja jest dedykowana osobom chcącym spowolnić proces starzenia się skóry, rozświetlić skórę oraz ją rozjaśnić. Przywraca elastyczność skórze, która ja utraciła, stopniowo niweluje przebarwienia i łagodzi podrażnienia. Nie posiada zapachu. Z uwagi na to, że została stworzona z koreańskich ziół, jest produktem bardzo dobrze tolerowanym. Usuwa toksyny i zanieczyszczenia ze skóry, jednocześnie uzupełniając niedobór składników odżywczych w naszej skórze.


GALACTO NIACIN 97 POWER ESSENCE

To odżywcza esencja na bazie niacyny. Kosmetyk dośc podobny w swoim działaniu jak poprzednik. Może być stosowana zamiennie z esencją Fermented Complex 94 Boosting Essence lub zamiast niej. Niacynamid - składnik zawarty w esencji posiada stężenie 5%, gdy w większości tego typu kosmetyków, stężenie wynosi tylko 2%. Pozwoliło to na stworzenie esencji szybko wchłanianej przez naszą skórę. W esencji znajduje się również filtrat z grzybów z rodziny Galactomyces, który obfituje w witaminy, minerały, aminokwasy oraz peptydy i kwasy organiczne.


Czy wiecie, że ręce rzemieślników zajmujących się ważeniem piwa są niezwykle gładkie i jędrne jak na ich wiek? To właśnie ekspozycja na działanie grzybów z rodziny Galactomyces wpływa na ich rewelacyjną kondycję. To samo znajdziemy w esencji PURITO.


Esencja ta jest produktem wysoko tolerowanym przez skórę oraz nie powodującym jej podrażnienia. Może być stasowana nawet przez osoby z bardzo wrażliwą skórą. Nie zawiera środków konserwujących, nie zawiera też aż 26 z substancji alergennych. Jej rzadka konsystencja z powodzeniem zastąpi nam tonik. Po prostu wylewamy trochę esencji na wacik i przecieramy nim skórę pozostawiając ją do całkowitego wchłonięcia.


Esencja Galacto Niacin 97 Power Essence to produkt dedykowany dla osób zmagających się z nadmiernie szorstką skórą, poszukujących produktów, które w widoczny sposób ją rozświetlą, osób chcących pozbyć się przebarwień oraz nadmiernej produkcji sebum.

Jeśli jesteście fankami azjatyckiej, a zwłaszcza koreańskiej pielęgnacji oraz szukacie ciekawych i wysokiej jakości kosmetyków stworzonych z miłości do natury, to koniecznie zajrzycie na stronę PURITO www.purito.pl

Dla Was mam kod zniżkowy na kosmetyki PURITO. Po wpisaniu kodu "siouxie" w swoim zamówieniu, otrzymacie 10% zniżki na zakupy. Kod jest ważny do końca czerwca br.