poniedziałek, maja 14, 2018

Metamorfoza brwi z Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo

Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo to pierwsza maskara do brwi 2-w-1: maskara oraz rozświetlacz. Ta najnowsza propozycja od Guerlain to niezwykle praktyczny produkt, który można zabierać ze sobą wszędzie, aby zachować idealne brwi - przez cały czas. Brow Duo jest niewielkie, poręczne, niewiarygodnie skuteczne i efektowne. 


Jak pewnie wiecie, od jakiegoś czasu pozbywam się z brwi makijażu permanentnego i moje brwi - jak same zobaczycie - są w opłakanym stanie. Teraz ich stylizacja to podstawa, a z duetem od Guerlain to bajecznie proste. 

Chcąc uzyskać naturalny efekt, używamy maskary, rozczesując brwi, aby zdefiniować ich kształt. Powtarzamy tę czynność, jeśli chcemy bardziej pogrubić brwi. Następnie nakładamy rozświetlacz pod łukiem brwiowym. W ten sposób powiększymy i rozświetlimy oczy. Aby efekt był jeszcze intensywniejszy i bardziej promienny, można nałożyć rozświetlacz nad łukiem brwiowym. 


Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo występuje w dwóch wariantach kolorystycznych - Light dla blondynek oraz Deep dla szatynek. Ja, chociaż jestem blondynką, częściej sięgam po wariant Deep, ponieważ mam brwi w odcieniu grafitu. Uzyskany efekt jest imponujący.

Rozświetlacz jest tak multifunkcyjny, że z powodzeniem można go również stosować do rozświetlenia kącików oczu oraz łuku kupidyna. Obok słynnego Gimme Brow od Benefit - to zdecydowanie mój ulubiony produkt do brwi, bez którego aktualnie nie mogę się obyć. Bo same widzicie, jak fatalnie wyglądają moje brwi. Guerlain La Petite Robe Noire Brow Duo można kupić oczywiście w drogerii Sephora a kosztuje 139 zł.