wtorek, marca 20, 2018

W kolorowym świecie Real Techniques

Chyba każda kobieta, która interesuje się makijażem i wyznaczanymi trendami zna siostry Chapman, które w internecie występują jako duet PIXIWOO. Jedna z nich - Samantha, stworzyła własna markę pędzli do makijażu, na punkcie których zwariował świat. Real Techniques to najszybciej rozwijająca się marka pędzli do makijażu w Stanach Zjednoczonych. Jest też najbardziej popularną marką pędzli w Wielkiej Brytanii, gdzie zestawy makijażowe RT są najczęściej sprzedawanymi zestawami na rynku. 


Już teraz i Wy możecie kupić te fantastyczne pędzle oraz inne akcesoria do makijażu, bowiem całkiem właśnie ruszył pierwszy polski oficjalny sklep internetowy Real Techniques www.real-techniques.pl


Wszystkie pędzle Real Techniques zostały wykonane z syntetycznego, dwukolorowego włosia TAKLON, ręcznie przyciętego do odpowiedniego kształtu i długości. Włosie charakteryzuje się niezwykłą miękkością, nie wypada i jest wyjątkowo trwałe.


Trzonki pędzli posiadają wygodne, antypoślizgowe tworzywo, dzięki któremu nie wyślizgują się z dłoni podczas wykonywania makijażu. Specjalnie wyprofilowany spód trzonka pozwala na postawienie pędzli, co zdecydowanie wyróżnia je na rynku, spośród innych pędzli. 


Marka rozsławia swe produkty poprzez współpracę z wizażystą Kim Kardashian - Mario Dedivanovicem. Makijażysta umieścił je na Instagramie aż 3 razy, co widziało prawie 6 milionów użytkowników. Zaraz później produkty Real Techniques trafiły w ręce wizażysty Kylie Kardashian - Ariela Tejady. Cudowna gąbka pojawiła się w aplikacji Kylie app, a Pędzel do konturowania został pokazany w amerykańskim reality show "Z kamerą u Kardashianów".


Do tej pory korzystałam najczęściej z gąbeczek beautyblener, po drodze "zdradzając" je z tańszymi produktami, które kompletnie nie spełniły moich oczekiwań. Do gąbeczki od Real Techniques podchodziłam zatem "jak do jeża", ale jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że ta mała, śmieszna gąbeczka jest wprost niewiarygodna.


Gąbka od RT po wyciśnięciu jest nadal delikatnie wilgotna i genialnie nadaje się do nakładania każdego podkładu - nie pochłaniając go jak beautyblender. Dodatkowo, po zastosowaniu jest nadal czysta a nie "uświniona" podkładem jak BB. To niewiarygodne! A w dodatku, te niezwykłe gąbeczki kosztują połowę tego, ile wydawałam co kilka miesięcy na nowy beautyblender.


W sklepie Real Techniques znajdziecie dosłownie wszystko i uważajcie, aby nie dostać oczopląsu. Fikuśne pędzle - pojedyncze i w zestawach, kolorowe gąbki do nakładania makijażu, silikonowe myjki do czyszczenia naszych pędzli - to po prostu kolorowy świat Real Techniques.

Ja, z pewnością właśnie tam będę zaglądać, gdy będę chciała dokupić nowy pędzel lub gąbeczkę. Bo dobre pędzle to przecież, oprócz kosmetyków, połowa idealnego makijażu. Zapamiętacie zatem dobrze ten adres www.real-techniques.pl