piątek, marca 02, 2018

Usta z klasą czyli Benefit punch pop! Watermelon

Soczysta dawka koloru, witaminy E i blasku! Najnowszy błyszczyk do ust Benefit punch pop! to gwarancja udanej zabawy! Zatem postaw na usta z klasą bo nieklejący się błyszczyk do ust punch pop! to również soczysta dawka koloru oraz witaminy E dodającej ustom miękkości oraz świetlistego wykończenia. 


Przejedź po swoich ustach błyszczykiem punch pop!, aby w jednej chwili rozkwitły soczystym kolorem! Następnie sięgnij po tusz do brwi gimme brow, żeby podkreślić ich naturalną pełnię. Zakończ ten zalotny makijaż maskarą Benefit roller lash, która nada Twoim rzęsom długotrwałe, obłędne podkręcenie! Voilà! Jesteś oszałamiająco ponętna, od krańców brwi po koniuszki ust! 

Benefit punch pop! to nowość od tej wesołej i dziewczęcej marki - połączenie soczystego koloru z kryciem pomadki oraz błyskiem niczym tafla wody. punch pop! nie klei się i wygląda na ustach doskonale nawet po kilku godzinach. Oczywiście unikam wtedy jedzenia i picia, bowiem wtedy nie przetrwa nawet najlepszy błyszczyk. 


5 soczystych kolorów - od bardzo delikatnego różu poprzez pomarańczowy aż do czerwonego sprawią, że nadchodzącej wiosny nie będziesz chciała nic innego na swoich ustach. punch pop! Watermelon to delikatna fuksja, która dodaje nam dziewczęcego uroku - zdecydowanie jest to kolor stworzony dla mnie. Błyszczyki Benefit punch pop! kupicie w drogerii Sephora a kosztują 95 zł. Ja już czuje wiosnę a Wy?