poniedziałek, marca 12, 2018

Konkurs poczuj wiosnę na swojej skórze z FOREO

Szczoteczki FOREO skradły serca kobiet na całym świecie. Ja, osobiście nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez idealnego oczyszczenia skóry po całym dniu. Dzięki FOREO, moja skóra odzyskuje utracony blask, jest gładsza i dogłębnie oczyszczona. Poza dokładnym oczyszczaniem skóry, w moim codziennym rytuale pielęgnacyjnym dużą rolę odgrywa również nakładanie maseczek - zwłaszcza tych z czarnej glinki. 


Gdy po całym dniu w pracy wracam do domu, pierwsze co robię to dokładnie zmywam swój makijaż za pomocą delikatnych produktów i z zastosowaniem szczoteczki FOREO. Delikatne wypustki FOREO masują skórę, poprawiają jej krążenie, a co za tym idzie, wszystkie kosmetyki nałożone na tak dogłębnie oczyszczoną skórę lepiej się absorbują - zwłaszcza maseczki. 


Uwielbiam dotyk swojej skóry po oczyszczeniu jej za pomocą FOREO - usuwam nie tylko zanieczyszczenia, ale i delikatnie ja peelinguję pozbywając się także niechcianych suchych skórek. Gdy moja skóra jest już dobrze oczyszczona, czas na relaks i nałożenie maseczki z glinką.


Najczęściej stawiam na czarną maseczkę od Origins. Zawarty w niej węgiel drzewny pozyskiwany z bambusa działa dosłownie jak magnes i przyciąga głęboko zalegające zanieczyszczenia blokujące pory, biała chińska glinka absorbuje toksyny wydzielane przez środowisko, a lecytyna rozpuszcza zanieczyszczenia. Zastosowanie FOREO przed nałożeniem maseczki sprawia, że wszystkie składniki maseczki lepiej wnikają w moją skórę a tym samym potęgują jej działanie. 


Teraz i Ty możesz stać się szczęśliwą posiadaczką szczoteczki FOREO. Wystarczy, że weźmiesz udział w wiosennym konkursie, w którym są do wygrania aż dwie szczoteczki FOREO Play Plus ładowane na wymienne baterie AAA. Co musicie zrobić? Wypełnić formularz konkursowy i czekać na wyniki.

Szczoteczkę FOREO LUNA Mini 2 możecie kupić m.in. w drogerii Sephora <KLIK>. Szczoteczka FOREO LUNA Play Plus, którą możecie wygrać w konkursie jest nowością w rodzinie FOREO, a możecie przeczytać o niej właśnie tutaj <KLIK>.REGULAMIN
1. Organizatorem konkursu jest blog Siouxie and the City;
2. Fundatorem nagród jest firma FOREO EUROPE;
3. Konkurs trwa od dnia 12 marca br. do godz. 23.59 dnia 20 marca br.
4. Nagrodą w konkursie jest szczoteczka soniczna FOREO Play Plus. W konkursie wyłonionych zostanie dwóch Zwycięzców.
5. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez umieszczenie informacji na fan page SiouxieBlog w przeciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu;
6. Nagrody do Zwycięzców wysyła Fundator w ciągu 14 dni od daty publikacji wyników;
7. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. 
8. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu;
9. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie publiczni obserwatorzy mojego bloga.
10. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Fundatora oraz osoby współpracujące z tym podmiotem w sposób stały na innej podstawie niż stosunek pracy, a także członkowie ich najbliższych rodzin, tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia.
11. Wszyscy biorący udział muszą mieszkać na terenie Polski i być osobami pełnoletnimi;
12. Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić i przesłać formularz oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe;
13. Spośród wszystkich komentarzy wybiorę 2 odpowiedzi a ocena dokonywana w kontekście wyboru Zwycięzców będzie całkowicie subiektywna;
14. Po wyłonieniu laureatów skontaktuję się z nimi wysyłając wiadomość na podane w formularzu adresy mailowe;
15. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych (dotyczy wysyłki nagrody przez Fundatora);
16. Każda z nagród rzeczowych jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadzie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
17. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
18. Wszelkie reklamacje i pytania proszę kierować na adres siouxie.blog@gmail.com
19. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
20. Biorąc udział w konkursie wyrażasz również zgodę na wysyłanie newslettera FOREO na podany w formularzu adres mailowy.