środa, marca 14, 2018

Kamuflaż i rozświetlenie czyli Max Factor Miracle Duo Pro Illuminator

Niech perfekcyjny blask bije z twojej skóry razem z Max Factor Miracle Glow Duo. Podwójna formuła rozświetlacza oraz korektora w jednym została zaprojektowana tak, by umożliwić wybór między naturalnym rozświetleniem, a intensywnie połyskującą poświatą. Stwórz skórę skąpaną w delikatnym blasku za pomocą tego okrągłego niezbędnika, który zmieści się w Twojej dłoni. Uzyskaj niesamowity efekt na swojej skórze, o którym marzysz tak jak o pierwszych promieniach wiosennego słońca.
 
 
Max Factor rozumie, że wszystkie kobiety chcą wyglądać wspaniale zarówno w ciągu zwykłego dnia jak i podczas specjalnych okazji. Zaprojektowany jako wielozadaniowy rozświetlacz, nowy Miracle Glow Duo to połączenie dwóch produktów: opalizującego rozświetlacza oraz delikatnie kryjącego korektora, który pomoże ci ukryć wszelkie niedoskonałości. Jedyna decyzja jaką musisz podjąć to czy użyjesz obu odcieni na raz czy tylko jednego.
 
 
Rozświetlacz Miracle Glow Duo od Max Factor ma lekką, nietłustą formułę, która pozwala stworzyć świetlisty efekt, pasujący do każdego rodzaju cery. Dzięki możliwości wyboru z  trzech różnych odcieni nie będziesz miała problemu z dopasowaniem odpowiedniego koloru do swojej karnacji. W łatwy sposób poprawisz swój wygląd i sprawisz, że skóra będzie wyglądała na młodszą i bardziej nawilżoną.
 
 
Subtelne plamy światła umieszczone w odpowiednich miejscach natychmiast poprawiają wygląd skóry dając wyraźny efekt jej napięcia. Cera nabiera blasku, a ty wyglądasz jakbyś dopiero co wróciła z wakacji! Rozświetlaj te obszary twarzy, na które naturalnie pada światło za dnia i wieczorem w sztucznym oświetleniu.
 

Max Factor Miracle Duo Pro Illuminator występuje w  dwóch wariantach kolorystycznych 10 Light - jaśniutki i przeznaczony dla porcelanowej skóry, 20 Medium - z lekkimi żółtymi podtonami - te dwa odcienie rzeczywiście będą odpowiadały jasnej skórze Polek.  Korektor i rozświetlacz w jednym? To właśnie Max Factor Miracle Duo Pro Illuminator - uniwersalny blask, który odpowie na wszystkie nasze potrzeby - kamuflowanie i rozświetlenie. Max Factor Miracle Duo Pro Illuminator kosztuje 56,99 zł.