niedziela, marca 18, 2018

GIVENCHY Couture Outlines Spring 2018

Każda kolekcja to inna opowieść. Jedna z tych małych opowieści, które razem składają się na wielką historię. Wspólnie podtrzymują jedną wspólną wizję - tożsamość. Opowieści tka się i haftuje. Życie wielkiego domu mody Givenchy wykrawa się i zszywa. Podstawą jest atelier, niczym filar świątyni: tam rodzą się wszystkie kreacje. To tutaj projektant marzy i eksploruje pomysły, puszczając wodze fantazji - pozwala jej wędrować bez oceniania czy stawiania granic.


Następnie cały zespół stara się przełożyć ideę na rzeczywistość. Wspólna energia daje życie wyjątkowemu pomysłowi, który wyróżnia markę spośród innych. Atelier modowe. Atelier perfumeryjne. Historia Givenchy toczy się dalej wraz z kolekcją wiosenną 2018.


Couture Oulines podsuwa narzędzia, które każdy może swobodnie wykorzystać. Formy, kolory, faktury i intensywność nabiorą kształtu dopiero w naszych rękach. Punktem wyjścia tej niezwykłej kolekcji był manekin krawiecki. Anonimowa, dyskretna muza, która ugina się łagodnie, ale nie poddaje się woli projektanta, wymuszając wyjątkowy kompromis: taką formę sztuki, która będzie pasowała do rzeczywistości.


Fakturę, która będzie jedwabista, aksamitna, kremowa... a nawet będzie się mienić. Nie bój się kroić, rzeźbić, przecinać po skosie - spruć wszystkie szwy i zacząć od nowa. Nadaj swemu dziełu kształt i moc. Musisz się tylko odważyć.


MAT & BLUR TOUCH - Matująca baza w sztyfcie 
Edycja limitowana
Nie ma prawdziwej kreacji bez wyraźnie zakreślonego, neutralnego i czystego pola do działania. Napiętego płótna. Tła nieokreślonej płci, które będzie pasowało zarówno do kobiecych, jak i do męskich kształtów. Nowy sztyft matujący nadaje się doskonale do poprawek makijażu w ciągu dnia. 


Jego konsystencja jest miękka i aksamitna, w kolorze uniwersalnego różu. Jako baza pod makijaż wyrównuje koloryt skóry i nadaje cerze promienność. Można go też stosować przez cały dzień na makijaż, żeby wyeliminować błyszczenie się skóry, nie dodając dodatkowej warstwy. 


MISTER LIGHT GLOW - Korektor Golden Glow 
Edycja limitowana
Krawiectwo modowe to również, a może przede wszystkim, szczypta blasku, który niczym cenny haft nadaje życie całej kreacji. Aby dodać Twojemu makijażowi wyrafinowanego szyku, złoto-perłowy odcień nowego korektora Mister Light Glow rozświetli wewnętrzne kąciki oczu, jak również szczyty kości policzkowych, miejsca nad brwiami i nad łukiem Kupidyna. 


KHOL COUTURE WATERPROOF - Wodoodporny eyeliner z wysuwanym sztyftem 
Edycja limitowana
W kolekcji Couture Outlines eyliner ma jeden kolor, ale za to jaki - No 7 Light Gold to przepiękny szampański odcień, którego od dawna poszukiwałam. Można nim rozświetlić kąciki oczu dodając im delikatnego blasku, a także można nim obrysować zarys ust subtelnie je powiększając. 

W kolekcji Couture Outlines chodzi o obfitość, wybór, różnorodność... Propozycje Givenchy, wraz z siedmioma nowymi katalogowymi odcieniami pomadki Le Rouge Mat, pozwolą ci bawić się, szukać kontrastów i oczywiście przyciągać uwagę. Mój odcień pomadki Le Rouge mat to No 216 Rose Graphique - cudownie matowy i aksamitny róż - idealnie komponuje się z jasną cerą i delikatnie podkreśla urodę.


Marka, kolekcja to linia: nadająca kierunek i strukturę, oś poszukiwań, pchająca kreatywność w odpowiednią stronę. Można podążać za linią lub ją nakreślić. Harmonia między czterema charakterystycznymi kolorami krawieckiego manekina w kolekcji GIVENCHY Couture Outlines Spring 2018 tworzy cztery uzupełniające się efekty, które znajdziemy w edycji limitowanej palety matowych cieni do oczu COUTURE ATELIER PALETTE.  • Brąz odwołujący się do pierwotnej drewnianej konstrukcji manekina, doskonale podkreśla oko i wzmacnia zarys brwi.
  • Czerwono-pomarańczowy odcień nawiązujący do poziomych linii kreślonych na torsie manekina; ożywia spojrzenie.
  • Ciemny błękit nawiązujący do pionowych linii kreślonych na torsie manekina to kobiecy kolor, który łatwo nosić i z którym łatwo pracować.
  • Biel odwołująca się do tkaniny, tak matowa i intensywna, daje oszałamiający kontur, który podkreśla spojrzenie.

Aplikator z pianki przybiera innowacyjny kształt kredy używanej przez krawcowe. Pozwala to wygodnie nabierać każdy z czterech kolorów, czystym, pewnym ruchem, koniecznym w tej precyzyjnej sztuce.


GIVENCHY Couture Outlines Spring 2018 to kolekcja, która zdecydowanie stawia na mocne akcenty w makijażu oczu i subtelne rozświetlenie spojrzenia oraz naszej cery. Tej wiosny będziemy olśniewać nieskazitelną cera pełną blasku oraz świetlistym spojrzeniem. A mocny makijaż oczu oraz ust będzie wyłącznie dopełnieniem tego wiosennego "looku".