czwartek, marca 08, 2018

Esencja idealnej skóry czyli SENSAI Cellular Performance Wrinkle Repair Essence

Inspiracją dla nowego kosmetyku od marki SENSAI stała się gładka i sprężysta skóra. Nowa esencja SENSAI wzmocniona została przez tzw. Potrójne Podejście do Kolagenu - jedyna i niepowtarzalna potrójna technologia wspierająca kolagen w całym jego cyklu życiowym.


Wszechstronne podejście do minimalizacji zmarszczek obejmuje także zmniejszenie uszkodzeń kolagenu w naszej skórze i zwiększenie jego syntezy. Potrójne podejście do kolagenu, według marki SENSAI, obejmuje trzy równoczesne działania wzmacniające naturalną jego aktywność. Ta potrójna technologia wspierająca kolagen nie tylko wpływa na jego regenerację i reguluje jego cykl odnowy, lecz także zapobiega uszkodzeniom powstałym w procesie glikacji. Czyni to tę technologię jedyną i niepowtarzalną w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej wykorzystującej potrójne oraz równoczesne podejście do kolagenu.


Wewnątrzkomórkowe lipidy są kluczowym czynnikiem utrzymującym nawilżenie i gładkość skóry. Wierzchnia warstwa naskórka składa się bowiem z elementów, które przypominają trochę mur z cegieł i zaprawy murarskiej. Wraz z procesami starzenia obniża się stężenie lipidów w skórze. Może to zwiększyć podatność skóry na przesuszenia i inne oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i drobne linie.


Opierając się na dziesięcioleciach badań nad przeciwdziałaniem procesom starzenia skóry, Dział Badań i Rozwoju SENSAI zakwestionował przyjęte poglądy na temat naszej skóry i zmienił swoje podejście do pielęgnacji, proponując nową Technologię Bariery Ochronnej Skóry. Technologia ta opiera się na formule kształtującej lipidy międzykomórkowe, które odgrywają wiodącą rolę dla funkcji obronnych skóry.

SENSAI Cellular Performance Wrinkle Repair Essence ma konsystencję bogatej emulsji ale szybko się wchłania pomagając odzyskać równowagę skórze pozbawionej naturalnych lipidów ochronnych i cennego nawilżenia. Te ważne dla ładnego wyglądu skóry czynniki zostały zmniejszone przez naturalne procesy starzenia, stres i inne negatywne czynniki.

Esencja posiada bardzo delikatny kwiatowy zapach dzięki zawartości ekstraktu Kwiatów Himefuro (składnika pozyskanego z bodziszka cuchnącego, który jest cenionym ziołem leczniczym, zapobiega glikacji kolagenu, głównej przyczynie starzenia się skóry) oraz ekstraktu z Liści Księżycowej Brzoskwini (składnika pozyskanego z liści alpinii zwyczajnej pochodzącej z Okinawy w Japonii, zwiększającego syntezę kolagenu). Dzień po dniu, dzięki regularnemu stosowaniu esencji, skóra odzyskuje utracony blask, jest lepiej nawilżona i wygląda na bardziej wypoczętą i po prostu zdrowszą. To jednym słowem zastrzyk młodości zamknięty w buteleczce.