piątek, marca 16, 2018

Chloé Nomade czyli wędrówka w nieznane

Kobieta Chloé celebruje swoją wolność i naturalną elegancję. Jest pewna siebie i inspirująca, rozkwita dzięki zdobywanym doświadczeniom zawsze dobitnie zaznaczając, kim jest. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe. Jej spojrzenie kieruje się na nieznane dotąd horyzonty, a jej niespożyta energia popycha ją ku nowym ludziom. Kobieta Chloé pozostawia za sobą zapach, który ją definiuje - wszędzie, gdzie tylko się udaje. Ten zapach jest zgodny z jej wizerunkiem wiecznego wędrowca. Chloé Nomade to właśnie Ona.


Perfumy odzwierciedlają ducha swobodnej elegancji, pewności siebie połączonej z wolnością, która definiuje charakter Chloé. Nowy zapach wyraża pragnienie wolności i potrzebę ucieczki. Kreśli zarys kobiety, której przeznaczenie każe wyruszać w nieskończoną podróż. Świeże spojrzenie i nowe perspektywy nasycają ten zapach i rozświetlają czarujący wizerunek kobiety poszukującej i odkrywającej.


Chloé Nomade to połączenie łagodności i siły - fasetki tej intensywnej, kwiatowo-szyprowej kompozycji powiewają niczym wiatr wolności. Intensywny, mineralny charakter mchu dębowego spowija ponętna słodycz śliwki mirabelki. Z owej świeżości wyłania się doznanie świetlistej woni frezji. Naturalne składniki połączone zostały przez Quentina Bischa. Ich harmonie przywodzą na myśl uczucie ucieczki, do którego inspirują.


Krągłe kształty, litera-oko Chloé ukazują łagodność, która kontrastuje z graficznymi liniami kołnierza. Flakon wyraża wizję dalekiej podróży. Przeźroczyste szkło sprawia, że przenika przezeń różowo-beżowe światło. Korek zapieczętowany jest różowym węzłem a różowe opakowanie zewnętrzne, niczym cenne etui, ma złote wykończenie.


 
Francuska aktorka Ariane Labed urodziła się w Atenach i mieszka obecnie z Londynie. Jest uosobieniem kobiety-wędrowca, poszukiwaczki przygód odkrywającej nowe horyzonty. Zdjęcia reklamowe wykonał w Radżastanie artysta Ryan McGinley a film wyreżyserowała, również w Radżastanie - Fleur Fortuné.


Włosy aktorki rozwiewa wiatr, jej twarz skąpana jest w promieniach wschodzącego słońca. Jej kroki animuje poczucie wolności. Gdziekolwiek zmierza, porywa ją rytm obecnej chwili. Ta kobieta o tożsamości wędrowca postrzega siebie sama oczami świata.


Chloé Nomade  to zapach bardzo kobiecy, zwiewny ale mocny i trwały. Z początku słodki, chociaż lekko kwiatowy - wyczuwamy w nim wyraźnie soczystą mirabelkę i delikatność frezji. Po chwili, niczym wiatr, pojawia się woń mchu dębowego, aby otulić swoim ciepłem i osnuć nasze ciało przepięknym woalem przygody. Jeśli jesteś kobietą, która kocha podróżować, która szuka nietuzinkowego i trwałego zapachu w pięknym flakonie, to koniecznie odnajdź na półce Sephory zapach Chloé Nomade. Gwarantuję Ci wspaniałą olfaktoryczną przygodę.