niedziela, lutego 11, 2018

Max Factor Facefinity Compact - swatche wszystkich odcieni

Ciesz się długotrwałym matowym wykończeniem makijażu z podkładem Max Factor Facefinity Compact. Facefinity Compact jest odpowiedzią na wszystkie nasze potrzeby dzięki efektowi, który normalnie daje nam podkład w płynie. Podkład w płynie i puder w jednym? To właśnie Max Factor Facefinity Compact.


Max Factor Facefinity Compact jest maksymalnie skondensowany, o małym poręcznym kształcie zaprojektowanym specjalnie tak, by mógł zmieścić się w każdej kobiecej torebce. Jest kosmetykiem, dzięki któremu stworzymy idealny makijaż dzienny w każdych warunkach - bez względu na to czy wykonujemy go w domu czy właśnie poprawiamy makijaż w ciągu dnia.


Max Factor Facefinity Compact to sekret długotrwałego i łatwego w wykonaniu makijażu z opatentowanym systemem Max Factor Permawear® czyli wielozadaniową technologią zaprojektowaną z myślą o twoim intensywnym trybie życia. Wysoka zawartość pudrów absorbujących sebum oraz wodoodpornych pigmentów i trwałych cząsteczek oferuje naturalny makijaż z pełnym i długotrwałym kryciem, a zawarty filtr SPF, powiększony z faktora 15 na 20, dodatkowo ochroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.


Max Factor Facefinity Compact charakteryzuje się doskonałymi właściwościami kryjącymi  i komfortową kremową konsystencją.  Jego bogata formuła koryguje nawet silne przebarwienia, rozszerzone lub popękane naczynia krwionośne, plamy pigmentacyjne. Występuje w 5 odcieniach, które widzicie na zdjęciach. Najjaśniejszy kolor to 002 IVORY, natomiast najciemniejszy to 007 BRONZE.


Według mnie, kolory Max Factor Facefinity Compact są niestety za ciemne dla Polek, które lubią jasne odcienie pudrów i podkładów. Odcień najjaśniejszy z pewnością będzie się cieszył dużym powodzeniem, ale dla niektórych z Was i on może być ciut za ciemny. 


Mój sekret - to zastosowanie Max Factor Facefinity Compact nie jako podkładu, tylko jako pudru wykańczającego makijaż. Dzięki temu uzyskuję długotrwały mat i lepsze krycie niż za pomocą zwykłych pudrów w kamieniu. Kolor dostosowany do mojej karnacji to najjaśniejszy 002 IVORY. Cena Max Factor Facefinity Compact to 65,99 zł a dostaniecie go m.in w drogeriach Rossmann.