poniedziałek, lutego 05, 2018

Pocałunek na dobranoc czyli Erborian Sleeping BB Mask

Sucha skóra, zwłaszcza zimą potrzebuje mocnej dawki nawilżenia i ukojenia. Wtedy z pomocą przychodzą maseczki, które swoje niezwykłe właściwości ujawniają wtedy, gdy śpimy. "Sleeping maska" to domena azjatyckiej pielęgnacji a zdecydowanie najlepszą maseczką "na dobranoc" jest Erborian Sleeping BB Mask.


Maseczka na noc Erborian Sleeping BB Mask to po prostu „kokon”, który działa podczas snu i zmienia wygląd naszej skóry, gdy śpimy. W rezultacie, po przebudzeniu, skóra staje się miękka i aksamitna i doskonale nawilżona. 


Niespotykana formuła Erborian Sleeping BB Mask została stworzona w oparciu o zaawansowaną koreańską technologię, jest kremowa, bardzo bogata ale co najważniejsze - nietłusta. Efekt? Rano nasza skóra jest aksamitna niczym „skóra niemowlęcia”, perfekcyjna w dotyku, zrewitalizowana i uspokojona - jeśli mamy skórę wrażliwą i przemęczoną. 


Erborian, czyli „Zioła Orientu”, to marka stworzona przez dwie kobiety pełne pasji, Hojung Lee, koreańską badaczkę i Katalin Berenyi, prawdziwą globtroterkę piękna. Podzielą one to samo marzenie: przekazać reszcie świata sekrety koreańskiego piękna. „Stworzenie Erborian z Hojung to była oczywistość. Kobiety na całym świecie mają jedną wspólną cechę: unikalne, niekłamane i naturalne piękno.”
 
 
Maseczka Erborian Sleeping BB Mask  to rzeczywiście kokon dla naszej skóry. Ideał wśród maseczek na noc a stosowałam ich wiele. Zdeklasowała zdecydowanie moją ulubioną "sleeping mask" od Shiseido zarówno działaniem, jak i dużo niższą ceną. Jeśli lubicie azjatyckie kosmetyki, to marka Erborian zdecydowanie jest marką godną uwagi. Kupicie ją na wyłączność w drogerii Sephora.