środa, lutego 14, 2018

Musująca maska Givenchy Hydra Sparkling

Oczyszczanie skóry oraz jej nawilżanie to podstawa w mojej codziennej pielęgnacji skóry. Po 35 roku życia nasza skóra traci wodę a tym samym traci jędrność, a dotąd drobne zmarszczki pogłębiają się i utrwalają. Sięgam wtedy po nawilżające maski, które dadzą mojej skórze zastrzyk nawilżenia oraz ukojenia - zwłaszcza zimą, gdy skóra jest również przesuszona od wiatru, mrozu oraz ogrzewania. 


Givenchy Hydra Sparkling Moisturizing & Embellishing Foam Mask to maseczka nawilżająco-upiększająca przywracająca skórze blask i energię. Sekretem jej formuły jest zaawansowany technologicznie i opatentowany przez Givenchy kompleks Sparkling Water Complex®, który wiąże wodę w skórze i aktywuje produkcję energii w komórkach. Tworzy efekt tzw. „musującej wody, który sprawia, że cera promienieje niezwykłym blaskiem.


Maseczka ma konsystencję delikatnego musu, który w zetknięciu się ze skórą przybiera formę lekkiej i musującej pianki. Jej aplikacja to czysta przyjemność - delikatnie chłodzi (jest idealna również latem z uwagi na swoje chłodzące właściwości), nawilża i zmiękcza skórę. 

Aplikuję ją również na całą noc. Wtedy, otulając skórę niczym poduszeczka pozwala jej wypocząć i nabrać mocy. Rano skóra jest nie tylko doskonale nawilżona ale również rozświetlona i pełna witalności. To maska, na której efekty działania nie trzeba długo czekać. Już po jednym zastosowaniu - zwłaszcza jako "sleeping mask", skóra staje się jak nowo narodzona.


Opakowania gamy Hydra Sparkling od Givenchy od razu przywołują na myśl świeżość, lekkość i witalność. Delikatny błękit tych eleganckich opakowań oraz samej maski sprawiają, że mamy do czynienia z kosmetykiem delikatnym ale i z wielką mocą. Ta niezwykła musująca maska nie tylko zapewnia intensywne nawilżanie wszystkim warstwom naszego naskórka, ale także stymuluje metabolizm komórek skóry dzięki tzw. "tingling effect", czyli efektowi delikatnego łaskotania skóry, który za każdym razem wprawia mnie w doskonały humor. 


Jak działa Sparkling Water Complex®? A więc styka się z komórką naszej skóry i momentalnie tworzy wokół niej siateczkę bąbelków wody, dzięki której komórka może pobierać tyle wody, ile potrzebuje, aby się nawilżyć. Siateczka ta ulega zagęszczeniu i staje się pojedynczym, stabilnym pęcherzykiem wody, który otacza komórkę. Tak zorganizowana sieć odtwarza wewnątrz komórek „efekt musującej wody”.

Musowanie pomaga nawodnić każdą warstwę naskórka, na skutek czego wspomaga odnowę komórkową. Komórki skóry odzyskują energię, dzięki czemu są lepiej przygotowane do codziennych zmagań z agresywnymi czynnikami i zwiększają zdolność skóry do odbijania światła. Maska wypełnia skórę od wewnątrz i sprawie, że staje się ona gładka - odzyskuje moce witalne i promienieje nowym blaskiem. 


Givenchy Hydra Sparkling Moisturizing & Embellishing Foam Mask to duża pojemność opakowania, które zawiera aż 75 ml produktu. Cena? Jak to Givenchy - nie jest najniższa - maseczka kosztuje bowiem 238 zł. Całkiem niedawno, do grona Hydra Sparkling od Givenchy dołączyły aż 3 nowe produkty. Co to takiego? Przekonacie się już niebawem.