poniedziałek, stycznia 29, 2018

Karnawałowe spojrzenie z YSL Mascara Vinyl Couture

Zuchwały kolor i zjawiskowo podkreślone spojrzenie? Poznaj najnowszą, karnawałową maskarę Vinyl Couture od Yves Saint Laurent. Odkryj zbuntowane piękno, dzięki kolorowej maskarze do zadań specjalnych, która sprawi, że kolor odegra główną rolę w naszym makijażu!


Tusz do rzęs YSL Vinyl Couture posiada płynną formułę nasyconą kolorowymi pigmentami. To właśnie dzięki nim, maskara zachowuje intensywny kolor i oferuje efekt winylowego wykończenia. Krystaliczna technologia nadaje rzęsom gładkości i lśniącego blasku, dzięki czemu doskonale sprawdza się na co dzień, jak i wtedy, gdy wykonujesz makijaż na specjalne, wieczorowe okazje. 


Ekskluzywna szczoteczka Vinyl Couture pomaga unieść i rozświetlić rzęsy przy każdym pociągnięciu. Dzięki niej, formuła tuszu dociera nawet do najdelikatniejszych włosków, oferując perfekcyjny makijaż za każdym razem. 
 

9 odważnych kolorów w tym jeden z efektami specjalnymi - mieniącym się i roziskrzonym brokatem, który upiększy każdy karnawałowy "look". I'm the Storm to top coat, który możemy nałożyć na każdy rodzaj tuszu i dodać mu karnawałowego sznytu. Pozostałe tusze okrywają nasze rzęsy subtelnym kolorem w wybranym odcieniu. 


Szczoteczka rzeczywiście ładnie pokrywa nasze rzęsy tuszem ale niestety nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs - to minus tego fajnego kolorowego produktu. Osobiście najbardziej lubię pokryć kolorem same końcówki rzęs wytuszowane klasyczną czarną mascarą.


YSL Mascara Vinyl Couture to karnawałowa garderoba dla naszych rzęs. I chociaż te ekstrawaganckie kolory raczej nie nadają się do noszenia na co dzień, to chyba każda z nas lubi zaszaleć podczas karnawałowego wieczoru i da się ponieść wyobraźni szalonego makijażu.