niedziela, stycznia 07, 2018

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix

Do kultowego już produktu  Estée Lauder Advanced Night Repair niedawno dołączył kosmetyk, który powinien zrewolucjonizować pielęgnację skóry pod oczami. To właśnie Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix. Czy również zasłuży na miano kultowego kosmetyku wszech czasów? Oczywiście czas nam pokaże. 


Czy wiecie, że każdego dnia nasze oczy mrugając bezwiednie wykonują ponad 10 000 mikroruchów, co pod względem wysiłku równa się przejściu aż 8 kilometrów. Nowe badania przeprowadzone w laboratoriach Estée Lauder ujawniają, że te powtarzające się drobne ruchy powodują stres i podrażnienie, prowadząc do pojawiania się wokół oczu oznak starzenia.

W następstwie tych przełomowych odkryć dokonanych przez swoich badaczy, Estée Lauder przedstawia swoje najnowsze dziecko - Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix - wielofunkcyjny, wzmacniający skórę, ultra odżywczy koncentrat pod oczy z innowacyjną technologią 360° Matrix Technology™, który stanie się Twoim największym sprzymierzeńcem w walce ze skutkami mikroruchów. W połączeniu z autorską technologią ChronoluxCB, Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix znacząco ogranicza widoczność wszystkich kluczowych oznak starzenia, włącznie z liniami, zmarszczkami, opuchlizną i cieniami pod oczami. 


Nakładany na dzień i na noc za pomocą zaprojektowanego specjalnie w tym celu aplikatora masującego 360° wzmacnia i intensywnie nawilża delikatną skórę pod oczami przez całą dobę. Efekt? Świeża, promienna, wypoczęta skóra pod oczami!

Opatentowana do 2033 roku technologia 360° Matrix Technology™ stanowi innowacyjną matrycę polimerową złożoną z wiskoelastycznych polimerów oraz zawartości dwóch rodzajów kwasu hialuronowego. 360° Matrix Technology™ otula skórę pod oczami przepuszczającą powietrze, elastyczną siecią wiskoelastyczną, która umożliwia naturalny ruch gałki ocznej zapewniając zarazem ochronę przed skutkami jej mikroruchów. Dwa rodzaje kwasu hialuronowego oferują zastrzyk natychmiastowego nawilżenia, nawadniając skórę i zamykając wilgoć w jej obrębie oraz stymulując skórę do wewnętrznej produkcji większej ilości kwasu hialuronowego.


Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix zawiera wysokoefektywną technologię ChronoluxCB™ wchodzącą w skład kultowego serum Advanced Night Repair. Chroniona licznymi patentami technologia wspiera naturalny mechanizm resynchronizacyjny i oczyszczający skóry zachodzący podczas snu – katabolizm – pomagający skórze pod oczami w optymalizacji naturalnego, nocnego procesu naprawczego w odpowiednim czasie.

ESTÉE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR EYE CONCENTRATE MATRIX:
  • naprawia wszystkie widoczne oznaki starzenia się skóry pod oczami, włącznie z drobnymi liniami i zmarszczkami, opuchlizną i przebarwieniami.
  • wzmacnia cienką skórę pod oczami, zwiększając jej gęstość o blisko 20%. 
  • Zapewnia 360° ochronę przed skutkami mikroruchów gałki ocznej, dzięki czemu skóra pod oczami staje się odporna na proces przedwczesnego starzenia.
  • Głęboko i trwale nawilża na całe 24 godziny. Tuż po zastosowaniu, ujędrnia okolicę oczu dzięki zastrzykowi nawilżenia, a w miarę regularnego stosowania stymuluje skórę do produkcji endogennego kwasu hialuronowego.


Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix to bardzo delikatna w swojej konsystencji emulsja o przyjemnym i subtelnym zapachu. Idealnie się wchłania, pozostawiając delikatną skórę pod oczami dogłębnie nawilżoną, odżywioną i ujędrnioną. Co ważne - kompletnie nie powoduje łzawienia oczu - co dla mnie jest kluczowe w przypadku kosmetyków pod oczy, które stosuję zazwyczaj na noc. 


Koncentrat znajduje się w 15 ml buteleczce, która swoim designem oczywiście nawiązuje do opakowania serum Estée Lauder Advanced Night Repair. Aplikujemy go wykonując okrężny masaż za pomocą szklanej bagietki, która dodatkowo przyjemnie i delikatnie chłodzi okolice oka. Niestety właśnie z tym szklanym aplikatorem mam mały problem. Bardzo ciężko za jego pomocą wydobywamy koncentrat ze środka. Ktoś, kto zaprojektował buteleczkę z takim aplikatorem zamiast pompki, chyba miał za mało wyobraźni. Całe szczęście, z buteleczki możemy usunąć plastikową nakładkę i wtedy uzyskamy dużo lepszy dostęp do naszego cennego koncentratu.


Koncentrat stosuję na noc wykonując masaż, jak na załączonym filmie. Po kilku chwilach wchłania się pozostawiając skórę idealnie przygotowaną do dalszych etapów nocnej pielęgnacji. Z jego pomocą uzyskujemy natychmiastowy efekt nawilżonej, odświeżonej i rozświetlonej skóry pod oczami. Koncentrat wzmacnia delikatną skórę oraz zwiększa jej gęstość, którą tracimy z wiekiem. Stosowany regularnie przez dłuższy czas, koncentrat stymuluje skórę do wewnętrznej produkcji wilgoci a tym samym pozwala nam uzyskać dużo młodsze spojrzenie.