wtorek, grudnia 26, 2017

Świąteczny manicure z Love OPI, XOXO

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny - dekorujemy choinkę, pakujemy prezenty i obdarzamy się nawzajem miłością. Kolekcja Love OPI, XOXO celebruje ten wyjątkowy moment w roku racząc nas kolorami, które kojarzą się ze świętami. Na Wigilijny wieczór wykonałam manicure przypominający klasyczne czerwone bombki ze srebrnym wykończeniem. Dla mnie to kwintesencja świątecznego czaru. 


Dwa kolory - metaliczna czerwień niczym bomba zawieszona na choince to odcień Sending You Holiday Hugs. Natomiast piękne roziskrzone srebro to Ornament to Be Together. Połączone ze sobą - oddały czar świątecznego czasu, który celebrujemy w gronie najbliższych. 


Każda butelka spośród 12 limitowanych odcieni kolekcji Love OPI, XOXO jest niczym świąteczny upominek, który przynosi radość obdarowanej osobie. Ale przecież wybór tylko jednej buteleczki na prezent to prawdziwe wyzwanie! 


Srebro Ornament to Be Together to chyba najładniejszy odcień srebrnego lakieru w mojej kolekcji. A uwierzcie mi, że jest ona bardzo pokaźna. Uwielbiam taki delikatny, elegancki akcent w manicure i wiem, że ten srebrzysty kolor pozostanie ze mną na długo.