niedziela, grudnia 03, 2017

Gwiazda na firmamencie czyli poznajcie Sothys

Egipska legenda opowiada o olśniewającej, rozpromienionej gwieździe zwanej Sothys. Gwiazda ta była tak piękna, że przyćmiła swoim blaskiem Wenus. Gwiazda Sothys stała się inspiracją dla marki, która obecnie nosi jej imię oraz reprezentuje dążenie do piękna i doskonałości. Nieprzerwanie, od 1946 roku Sothys oferuje ekskluzywne, wyjątkowe zabiegi i produkty, jest darzony zaufaniem przez kobiety na całym świecie. Podobnie jak wszystkie legendy, marka Sothys jest nieśmiertelna ...


Sothys jest firmą rodzinną, która odziedziczyła długą tradycję jakości i doskonałości, opartą na wartościach ludzkich i francuskiej produkcji. Niezmiennie od 1966, przekazywana z ojca na syna, pasja rodziny MAS z zamierzonym efektem rozwija i uświetnia markę Sothys. Dzisiaj firma nadzorowana jest przez dwóch braci Christiana i Frederica. Siedziba administracyjna, laboratoria oraz fabryka nadal mieszczą się w Brive-la-Gaillarde w samym sercu regionu Corrèze, podczas gdy prestiżowy adres na Faubourg Saint-Honoré w Paryżu od samego początku reprezentowany jest przez
ekskluzywny instytut kosmetyczny.


Na rynku międzynarodowym, wśród instytutów urody i spa, marka Sothys jest synonimem doskonałości i prestiżu. Od ponad 70 lat dzieli się pasją w dążeniu do idealnego piękna, łącząc je z dobrym samopoczuciem i efektywnością. Dzięki silnemu zaangażowaniu w badania i innowacje, Sothys stał się wysoce wyspecjalizowaną firmą, szybko rozwijającą się i cieszącą się renomą.


Dzisiaj marka jest uznanym ekspertem w tworzeniu przełomowych zabiegów kosmetycznych. Wybierając Sothys, jedną z pierwszych marek profesjonalnych na świecie, wybierasz najnowocześniejszą technologię, popartą ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą.


Wyrób produktów Sothys odbywa się według najbardziej rygorystycznych standardów jakości stosowanych w przemyśle kosmetycznym. Harmonia z naturą: Les Jardins Sothys (ogrody Sothys) to naturalne laboratorium zaprojektowane tak aby rośliny z łatwością czerpały dobroczynną energię słoneczną niezbędną do produkcji składników aktywnych Sothys.


Silnym symbolem podkreślającym szacunek marki do przyrody i jej naturalnych dóbr czerpanych z Les Jardins Sothys jest uczestnictwo w projekcie Eco-packaging Charter. Projekt zobowiązuje markę Sothys do produkowania eko-opakowań według norm ISO 14001 z sierpnia 2010 roku.


Filozofia Sothys skupia się na wydajności, bezpieczeństwie, naturze, doznaniach, z jednoczesnym naciskiem na nowoczesność oraz szybkie tempo rozwoju. Zaawansowane badania Sothys stanowią podstawę innowacji naukowych marki. Co pociąga za sobą wyodrębnianie i zatwierdzanie nowych składników aktywnych stosowanych potem do wytwarzania absolutnie ekskluzywnych formuł.


Pełen zakres pielęgnacji zgodnie ze współczesnym rozumieniem piękna i dobrego samopoczucia. Pielęgnacja Twarzy, Pielęgnacja Ciała, Pielęgnacja Słoneczna, Pielęgnacja Luksusowa, Linia Zaawansowanych Produktów Kosmeceutycznych, skierowanych do gabinetów medycyny estetycznej, Make-up oraz Pielęgnacja Męska. Produkty Sothys stanowią odpowiedź na wszystkie problemy skóry w sposób świadomy i ukierunkowany. Marka oferuje kompletne i wyrafinowane programy oraz nowe koncepty dla coraz to większej skuteczności, lepszych korzyści i doskonałego samopoczucia. Produkty Sothys zawsze łączą w sobie zmysłowość i przyjemność, wyróżniają się doskonale opracowanymi zapachami i aksamitnymi konsystencjami.


Unikalne i innowacyjne receptury, będące rezultatem zaawansowanych badań Sothys, połączone z ekskluzywnymi procedurami zabiegowymi sprawiają, że każde spotkanie z marką jest niezapomnianym doznaniem. Sothys to wysoce zaawansowane rytuały, oparte na ekskluzywnych formułach, ukierunkowane na skuteczność. Efekt działania składników aktywnych i pracy Kosmetyczki widoczny jest już po pierwszym zabiegu! Majestatyczny adres w Paryżu - 128 rue du Faubourg Saint-Honoré - stanowi serce Sothys. Duch marki znany jest na całym świecie, w 120 krajach, w 15 000 instytutów urody i spa.


Podczas gdy serce firmy bije w regionie Corrèze, jej duch obecny jest w najpiękniejszych miejscach Francji i w ponad 120 krajach na całym świecie. W tej chwili Sothys jest partnerem ponad 15 000 instytutów kosmetycznych oraz SPA. Obecny jest również na morzu, jako partner Compagnie du Ponant, firmy posiadającej statki wycieczkowe.


Aby jak najlepiej współpracować i jednocześnie utrzymywać bliskie relacje z instytutami kosmetycznymi, hotelami oraz SPA, Sothys otworzył 13 filii na całym świecie: w Austrii, Belgii, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Japonii, Malezji, Singapurze, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii i USA.


Marka Sothys proponuje swoim klientom produkty do zabiegów kosmetycznych oraz do codziennej pielęgnacji domowej twarzy i ciała. Oferuje trzy grupy zabiegów do twarzy: podstawowe, zabiegi przeznaczone dla konkretnych rodzajów skóry oraz specjalistyczne zabiegi z unikalnym masażem, zwiększającym skuteczność produktów. Sothys jest również twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.


Produkty Sothys zawsze łączą w sobie zmysłowość i przyjemność, wyróżniają się doskonale opracowanymi aromatami i aksamitnymi konsystencjami. W ofercie m.in oczyszczanie codzienne, regularne złuszczanie oraz kompletny program odmładzający. Możecie je kupić wyłącznie w instytutach kosmetycznych, które pracują na kosmetykach Sothys oraz partnerskich SPA.