wtorek, grudnia 05, 2017

Cera spowita światłem czyli makijaż SENSAI

Marka SENSAI w swojej najnowszej kolekcji do makijażu odtworzyła grę światła na miękkim jedwabiu, oferując różnorodne efekty rozświetlenia cery. Dzięki tej niezwykle lekkiej i rozświetlającej kolekcji możemy uzyskać cerę świeżą niczym poranna rosa, która wręcz promienieje naturalnym blaskiem. Mottem tej kolekcji jest "Skin dressed in light" czyli "Cera spowita światłem" bo własnie to nam daje SENSAI - lekki, subtelny makijaż - niczym promień światła spowijający skórę. 


SENSAI Supreme Illuminator to światło w puderniczce - rozświetlacz w kremie o delikatnej i satynowej fakturze. Dzięki niemu dodamy cerze blasku, aby wyglądała na świeżą i promienną. Jego satynowa faktura gładko otula skórę, pozostawiając jedwabiste, pudrowe wykończenie. Można stosować go pod podkład jako naturalne rozświetlenie lub też na podkład, by uzyskać bardziej trójwymiarowy efekt. Teraz światło jest w naszych dłoniach. 


SENSAI Luminous Sheer Foundation to płynny podkład o bardzo lekkiej formule z dużą zawartością drobin rozświetlających. Dodaje cerze promiennego blasku aby wyglądała na zdrową i świeżo wyglądającą. Występuje w 9 wariantach kolorystycznych - od bardzo jasnego Light Beige aż do bardzo ciemnego Brown Beige. 


SENSAI Flawless Satin Foundation to podkład o gęstej, kremowej konsystencji z dużą zawartością pudrów rozpraszających światło. Jego aplikacja zapewnia cerze długotrwałe nawilżenie, które odświeży i naturalnie rozświetli cerę, wyrówna jej koloryt i zapewni nienaganne krycie. Dzięki temu nawet pełna niedoskonałości skóra będzie wyglądała naturalnie. 


SENSAI Glowing Base to przesycona światłem baza z perłowymi drobinami, które korygują koloryt cery by nabrała zdrowego blasku. jej niewiarygodnie nawilżająca formuła sprawia, że makijaż pozostaje wciąż świeży. To idealny pierwszy krok do wykonania świetlistego makijażu, który jest lansowany w tym sezonie. 


SENSAI Translucent Loose Powder to transparentny, lekki jak piórko puder odbijający światło. Utrzymuje świeżość naszego makijażu i zapewnia miękkie i jedwabiste wykończenie. Rozświetlające perełki korzystnie podkreślają każdą skórę. To idealne wykończenie świetlistego makijażu za pomocą pozostałych kosmetyków z tej serii.


Bo cera zmienia się w ciągu dnia jak krajobraz. Odsłania swoje różne oblicza w zależności od tego jak pada na nią światło.  W fotografii bawiąc się kątem padania światła oraz jego intensywnością możemy uzyskać właściwą fakturę, kolor czy głębię obrazu. Najnowsza kolekcja SENSAI, rzeczywiście sprawia, że nasza cera jest spowita światłem.