niedziela, listopada 19, 2017

OPI ICELAND Suzi & the Arctic Fox

Kolekcja OPI Iceland obfituje w stonowane i bardzo jesienne kolory. To ideały na jesienną słotę. Kolor Suzi & the Arctic Fox to ciemny grafit wpadający prawie w czerń - odcień niesamowicie elegancki. Niczym zimny powiew wiatru na naszej twarzy. Kolekcja Iceland by OPI to 12 kolorów, które nawiązują do najbardziej tajemniczych miejsc i zjawisk Islandii, gdzie góry wulkaniczne spotykają się z lodowcami, a gorące źródła z wodospadami.


OPI zabiera nas w tajemniczą podróż do Islandii - malowniczej krainy na północy naszego globu. Położenie Islandii oraz zróżnicowanie terenu wyspy sprawia, że na Islandii panuje klimat, jakiego nigdzie indziej w Europie nie doświadczysz. Lato jest krótkie i dość chłodne, a zima długa i łagodna. Kolory z kolekcji OPI Icealand idealnie odzwierciedlają tę mroźna wulkaniczną krainę. 


Odcień Suzi & the Arctic Fox idealnie współgra z ciepłymi wełnianymi swetrami i piękną biżuterią. jego głęboki kolor - niczym zaschnięta wulkaniczna lawa z pewnością pozwoli nam poczuć wyjątkowy klimat panujący na Islandii. 


Kolekcja OPI Iceland dostępna jest w trzech systemach: tradycyjnym lakierze OPI, GelColor i Infinite Shine. Przenieś się razem z OPI na Islandię i daj się ponieść swojej wyobraźni.