sobota, listopada 11, 2017

Natura kobiety czyli ESCADA Celebrate N.O.W

Spełniona, wyrafinowana i nieustannie ciekawa kobieta ESCADA Celebrate N.O.W rozumie, że każdy dzień, każdy moment wart jest uwagi. Dla Sophie Fahrman - szwedzkiej reporterki modowej, pisarki i fenomenu mediów społecznościowych, a teraz nowej twarzy Celebrate N.O.W, życie chwilą to mantra. Czy jest zaangażowana w spotkania, czy eksploruje nowe egzotyczne zakątki świata, czy też spędza cenne chwile ze swoją córką, Sophie jest zawsze czarująca, emanuje na całe otoczenie pięknym blaskiem i pozytywną energią. Znajduje upodobanie w poszukiwaniu radości i dzieleniu się nią z innymi. Jej energia, joie de vivre i promienny uśmiech udzielają się wszystkim.


Uśmiechanie się do świata i przyjmowanie każdego dnia niczym daru to naturalne odruchy kobiet i źródło inspiracji Celebrate N.O.W. Zapach jest dynamiczną kompozycją naturalnych akordów. Skonstruowany został na ciepłej bazie cynamonu i bobu tonka, które cechuje nostalgiczny charakter. W sercu rozkwita magnolia, uświęcony tradycją symbol szczodrości i wytrwałości, który stanowi intensywny i bogaty akcent kompozycji. W nucie głowy wyłania się gwałtownie korzenny imbir, który momentalnie stymuluje zmysły i duszę. Zupełnie świeże ujęcie zapachu: Celebrate N.O.W oferuje wyjątkową perspektywę spoglądania na świat oczami nowoczesnej kobiety. Stanowi odzwierciedlenie jej pozytywnego nastawienia. Zaskakujący, optymistyczny, niezwykle kobiecy – dodaje Ci energii i pewności siebie, abyś poczuła, że możesz zdobyć wszystko. I uczynić to z wdziękiem i poczuciem harmonii.


Flakon ESCADA Celebrate N.O.W odzwierciedla podobne wartości: celebruje naturę kobiet. Valeria Nascimento - utalentowana artystka, twórczyni ceramicznych dzieł, wymyślając delikatne ceramiczne lampiony, które zdobią flakon, czerpała inspirację ze swoich charakterystycznych rzeźbionych form rozkwitających roślin. Postał obiekt sztuki wart szczególnej ekspozycji. Jej wyjątkowe lampiony, podnoszące na duchu w wymiarze dosłownym i symbolicznym, stanowią emblemat pozytywnego nastawienia i kobiecości. Pojawiają się również w reklamie: unoszą się spokojnie na tle horyzontu, otaczają Sophie i podkreślają jej promienny uśmiech. Każdy szczegół Celebrate N.O.W - niezależnie od tego, jak bardzo subtelny, stanowi istotny element misji, która polega na podnoszeniu kobiet na duchu, rozpoznawaniu ich siły, kreatywności oraz pozytywnego spojrzenia na życie.


Zakorzeniony w pasji i odwadze – atrybutach marki ESCADA Celebrate N.O.W to więcej niż zapach. To postawa. To stan umysłu. To inspiracja. N.O.W, akronim wyrażenia „Nature of Women” (Natura kobiet), składa olfaktoryczny hołd duchowi kobiety. Sławi kobiecą odwagę, wytrwałość i przekonania. Przeznaczony jest dla kobiet, które wiedzą, że pozytywne nastawienie to dobra perspektywa. Zapach Celebrate N.O.W jest równie zdeterminowany i autentyczny jak one same.


Limitowana edycja wody perfumowanej ESCADA Celebrate N.O.W to zdecydowanie zapach dla każdej kobiety, która ceni sobie słodycz połączoną z wyrafinowaniem. Zapach jest niewątpliwie trwały, zapadający w pamięć i po prostu mega romantyczny. Nie bez kozery z tyłu na flakonie są różowe serca - to zapach, który trafia wprost do naszych serc!