poniedziałek, listopada 13, 2017

Mineralnie z bareMinerals

Kosmetyki mineralne głownie występują w postaci sypkiej, która często jest dla nas trudna do okiełznania. Jednak jest na rynku marka, która łączy zbawienne dla naszej skóry działanie minerałów w postaci kosmetyków prasowanych a tym samym łatwiejszych do stosowania. To oczywiście bareMinerals. Marka bareMinerals, jako ekspert w dziedzinie kosmetyków mineralnych oferuje produkty, które nie tylko upiększają, lecz także dobroczynnie wpływają na skórę. 


Seria kosmetyków do makijażu bareMinerals to długotrwałe krycie, lekka czeęsto kremowa, pozwalająca skórze oddychać konsystencja, intensywne, stapiające się ze skórą pigmenty oraz ochrona przed szerokim zakresem promieniowania UVA/UVB. 


bareMinerals Fond de Teint Parfaite BarePro to podkład mineralny w kamieniu. Zapewnia skórze wysoki poziom krycia oraz nieskazitelny efekt dzięki formule złożonej w 90% z witamin i minerałów. Podkład pomimo wysokiego poziomu krycia - jest niewiarygodnie lekki i niewidoczny na twarzy. Krycie bez efektu maski? To gwarantuje nam bareMinerals. 


Formuła podkładu utrzymuje się na skórze nawet do 12 godzin. Podkład nałożony na bazę - pozwala uzyskać bardzo równomierny rezultat a także matowe wykończenie bez efektu maski. Z uwagi na to, że moja skóra jest pełna niedoskonałości - ten produkt stosuję często jako puder do wykończenia makijażu - tak tak - nakładam go na płynny podkład. Dzięki temu, nie muszę korzystać już z pomocy korektora, aby ukryć niedoskonałości, bowiem efekt krycia jest w takim duecie wręcz niewiarygodny. Podkład bareMinerals Fond de Teint Parfaite BarePro kosztuje 149 zł. 


bareMinerals Invisible Glow to cudownie aksamitny rozświetlacz, który nie tylko doda delikatnego blasku poszarzałej skórze ale który można stosować również na całą twarz jako puder do wykończenia makijażu. Uzyskany efekt glow jest bowiem bardzo subtelny i nie powoduje świecenia się skóry. 


Ten wypiekany puder o miękkiej i aksamitnej formule dopasowuje się idealnie do koloru każdej cery nie obciążając jej nadmiernym makijażem. Zawarte w nim odbijające światło pigmenty wyrównają naszą karnację i spowodują, że zmarszczki staną się mniej widoczne na skórze. bareMinerals Invisible Glow wystepuje wyłącznie w odcieniu Medium, który będzie idealny dla każdego odcienia skóry. Jak wszystkie produkty bareMinerals nie zawiera ftalanów, parabenów i siarczanów. bareMinerals Invisible Glow  kosztuje 125 zł. 


Totalny hit w ofercie bareMinerals to zmieniająca kolor i dopasowująca się do naturalnego koloru naszej skóry - mineralna baza ochronna Prep Step SPF 50 Mineral Shield. Ta przeciwsłoneczna baza mineralna SPF 50 nie tylko chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA/UVB i szkodliwym wpływom środowiskowym ale i upiększa skórę wyrównując jej koloryt. Zamknięte w kapsułach mikro pigmenty dopasowują się bowiem do każdej karnacji. Dzięki niej nasza skóra jest wygładzona, chroniona i przygotowana do aplikacji podkładu.


Po wyciśnięciu z tubki - baza ma biały kolor, który podczas rozcierania na skórze dosłownie stapia się z nią pokrywając kolorem idealnie dopasowanym do koloru naszej skóry. To istna magia. Skóra staje się delikatnie matowa ale i nawilżona oraz doskonale przygotowana do dalszych etapów naszego codziennego makijażu. Baza Prep Step SPF 50 Mineral Shield kosztuje 125 zł.


wszystkie kosmetyki bareMinerals możecie kupić wyłącznie w drogeriach Sephora. Jeśli lubicie kosmetyki mineralne a nie przepadacie, tak jak ja, za sypkimi produktami, to własnie bareMinerals w swojej szerokiej gamie bezpiecznych kosmetyków do makijażu posiada wiele produktów prasowanych.