niedziela, listopada 26, 2017

Clinique Pop Lip Shadow cushion matte lip powder

Clinique właśnie rozsuwa kurtynę, aby naszym oczom ukazał się najlepiej strzeżony sekret wizażystów i całkiem nowe wcielenie matowego wykończenia. Matowy puder do ust Clinique Pop Lip Shadow cushion matte lip powder to istna rewolucja w makijażu ust. 


Trik prosto z pokazów mody, aby stworzyć niepowtarzalne, przypominające aksamit matowe wykończenie ust, wizażyści często nakładają na szminkę prasowany puder. Inspirowany tym trendem nowy puder do ust Clinique Pop Lip Shadow cushion matte lip powder to solidny zastrzyk matowego, aksamitnego koloru oraz ciekawej tekstury.
Wysoko nasycony, kremowy pigment gładko rozprowadza się na skórze przyjmując postać lekkiego pudru zdobiącego usta żywym, przyciągającym spojrzenia odcieniem. Aplikator zakończony gąbeczką umożliwia regulację intensywności barwy, a niepowtarzalna tekstura zapewnia nieskazitelne wykończenie.

Pomadki są niewiarygodnie trwałe i bardzo komfortowe w noszeniu. Kolor można stopniować - od delikatnego poprzez mocne wykończenie aplikując większą ilość tego magicznego pudru. 


Przekręć aplikator i nałóż puder bezpośrednio na usta lub, dla zapewnienia sobie maksimum komfortu, na balsam do ust. Wymień aplikator i przekręć go ponownie, by nałożyć na gąbkę większą ilość koloru. Rozprowadź go na skórze, jeśli marzysz o delikatnym zaakcentowaniu ust. Jeśli wolisz intensywną, wyrazistą stylizację nałóż kolejne warstwy.


Produkt Clinique Pop Lip Shadow cushion matte lip powder został przetestowany alergologicznie. Jest w 100% bezzapachowy. Co to znaczy? W pierwszej kolejności jest opracowana formuła kosmetyku, następnie jest testowana alergologicznie na 600 osobach. Jeżeli w którymkolwiek z 7200 powyższych przypadków dochodzi do reakcji alergicznej, procedura jest rozpoczynana od nowa. 


Clinique Pop Lip Shadow cushion matte lip powder to 8 odcieni - od delikatnego nudziaka poprzez mocną fuksje i czerwień - nie ma opcji, abyśmy śród tej feerii baw nie znalazły swojego koloru. Clinique Pop Lip Shadow cushion matte lip powder to rzeczywiście istna rewolucja w makijażu ust.