piątek, listopada 17, 2017

Błyskotki czyli Urban Decay Palette Afterglow Highlighter

Zawsze marzyłaś o rozświetleniu twarzy w mgnieniu oka? Strobing czyli technika makijażu, która rozświetla kluczowe strefy twarzy jest teraz na wyciągnięcie ręki. Koniec ze zmęczoną i poszarzałą twarzą, bo już masz najlepszego sprzymierzeńca - Palette Afterglow Highlighter od Urban Decay.


Palette Afterglow Highlighter od Urban Decay to 4 unikalne rozświetlacze zgrupowane w jednej palecie. Jej domeną jest ultra delikatna pudrowa formuła i kolor, który perfekcyjnie wtapia się w skórę perfekcyjnie wyrównując jej koloryt. Kolory z paletki można stosować solo lub łączyć ze sobą. Gwarantuję, że od teraz nie będziesz już mogła się bez niej obejść. Twoim sekretem stanie się świeża, promienna i rozświetlona cera.


Piękne opakowanie Urban Decay Palette Afterglow Highlighter kryje w sobie 4 rozświetlające, ale co ciekawe bardzo delikatnie prezentujące się na cerze kolory - BLISS to złoty rozświetlacz o ciepłej tonacji; PEROXIDE to metaliczny i mroźny róż; NSFW to brzoskwiniowy koral z metalicznym poblaskiem; SIDE PIECE to rozświetlający bronzer ze złotymi tonami i perłowym wykończeniem. Zero brokatowych drobinek - Afterglow to wyłącznie delikatny "glow" niczym metaliczna tafla wody. 


Jak używać Urban Decay Palette Afterglow Highlighter? Nic łatwiejszego! Na strefy, które naturalnie rozświetla słońce nanieś pędzlem niewielką ilość produktu, kładąc nacisk na kącik oka i łuk brwiowy, aby uzyskać bardziej energetyczny efekt. A dla "looku" w stylu najsłynniejszych modelek, nanieś rozświetlacz także na grzbiet nosa i twarz, rysując literę „C” od skroni do kości policzkowych.


Paletę Urban Decay Palette Afterglow Highlighter możecie kupić wyłącznie w drogerii Sephora za 189 zł. Czy warto? Jeśli lubicie bardzo subtelne rozświetlenie i strobing, to za jej pomocą będziecie pięknie umalowane ale nie zmalowane. Dla mnie to ideał dla jasnej karnacji!