piątek, października 06, 2017

Zakazany owoc miłości czyli ungaro Fruit d'Amour

W czasach króla Artura żyła piękna wróżka, która rządziła Avalonem, legendarną wyspą jabłek. Panowała tam wieczna wiosna, morze było zawsze spokojne, a drzewa ciągle kwitły i dawały soczyste, aromatyczne owoce.


Jako symbol tego samego pogodnego oczekiwania i tajemniczości, w tym sezonie marka UNGARO odkrywa swój najnowszy zapach Fruit d'Amour. Zapach urodzonej marzycielki, która zawsze patrzy w przyszłość z niezachwianym jak blask słońca optymizmem i głębokim jak falujące, turkusowe morze spokojem.


Nuty głowy:

Słoneczny optymizm emanuje wprost ze świeżej masy kokosowej i soczystego grejpfruta, owianych słoną, morską bryza.

Nuty Serca:

Harmonijny bukiet egzotycznych kwiatów, tahitańskiej gardenii i słonecznej orchidei podkreślony kwiatami pomarańczy – przenosi do świata marzeń i je wyzwala.

Nuty Bazy:
Kojące akordy będące połączeniem aromatu drzewa sandałowego z mistyczną paczulą, otoczone subtelną wonią wanilii.


Innowacyjny i inspirujący flakon, przyciąga wzrok, nasycając swoim urokiem i energią. Ładna, okrągła butelka przypomina jabłko...kusi, i jednocześnie zaprasza do „skosztowania”, tak jakby była jabłkiem, które rośnie na drzewie. Nakrętka, bogata w barokowe detale, doskonale podtrzymuje ekstrawagancką wizję Ungaro i emanuje bogactwem dzięki lśniącemu, złotemu wykończeniu. Pastelowe odcienie wskazują na romantyzm kolekcji. Czarna czcionka w nazwie przypomina kaligrafię ręcznie pisanych listów, wymienianych przez zakochanych.  To doskonały symbol romansu.


Urocze pudełko w delikatnych, pastelowych odcieniach, przypomina najbardziej wyśmienite paryskie słodycze jakimi są, francuskie makaroniki. Na szczytach pudełka, znajdują się cztery małe złote jabłuszka, które nadają opakowaniu  elegancki styl i szyk.  Nazwa produktu jest „oprawiona” w okrąg złocistych kropek, inspirowanych ikonograficznymi grafikami projektu Emanuela Ungaro. Złota czcionka w nazwie przypomina kaligrafię ręcznie pisanych listów.


Jeśli sama historia zapachu oraz jego nuty przemawiają do Twojego serca - koniecznie powąchajcie ten zapach. Jest optymistyczny, kobiecy, słodki, seksowny i bardzo trwały. Jeśli szukacie zapachu miłości, to ungaro Fruit d'Amour  jest własnie tym, czego szukacie.