niedziela, października 01, 2017

2 w 1 czyli pomadko-konturówka Benefit they’re real! double the lip

Czy marzyłaś kiedyś o pomadce, która sprawi, że Twoje usta będą pełniejsze, bardziej ponętne i seksowne? Teraz to możliwe z Benefit they’re real! double the lip - pomadką i konturówką w jednym. Wystarczy dosłownie jedno pociągnięcie pomadką Benefit they’re real! double the lip, aby usta stały się pełniejsze i bardziej zmysłowe. Ta konturówka i pomadka w jednym wyposażona jest w specjalną końcówkę w kształcie łezki, która przylega i obrysowuje linię ust, wypełniając je kolorem i podkreślając kontur.


Ta półmatowa pomadka dostępna jest w 10 odcieniach od neutralnego do jasnego. Dzięki Benefit they’re real! double the lip usta są pełniejsze i jeszcze bardziej seksowne. W dodatku pomadka jest niesamowicie komfortowa w noszeniu i niewiarygodnie trwała - nawet do 8 godzin. Teraz możemy jeść, pić i całować się bez strachu, że pomadka nieestetycznie zejdzie nam z ust. Pomadka Benefit they’re real! double the lip jest dostępna w pełnym rozmiarze (za 109 zł) i w wersji mini (za 59 zł).


Czas na miłosne wyznanie? Zrób to z poczuciem humoru i seksownymi ustami! Przyłóż spiczastą końcówkę do górnej wargi i przeciągnij pomadkę wzdłuż linii ust. Obróć, aby wypełnić dolną wargę. Lekko dociśnij usta, aby rówomiernie rozprowadzić kolor, po czym wypróbuj zuchwały uśmieszek, zmysłowy dziubek lub zawadiackie - wrrrrau. Kolej na Ciebie i Twoją szałową pomadkę! O czym chcesz nam powiedzieć, złotko?


Co prawda efekt obrysowania ust za pomocą tej pomadko-konturówki niezbyt mi wychodzi - do tego należy mieć po prostu pełniejsze usta. Ale trwałość tej pomadki dosłownie powala na kolana. Jest faktycznie półmatowa, niezwykle aksamitna i kompletnie nie do zdarcia. Aby ją zmyć z ust - trzeba użyć dobrego płynu micelarnego, bo nic innego jej nie ruszy z naszych ust. Jeśli szukacie mega trwałej i matowej pomadki, to Benefit they’re real! double the lip jest zdecydowanie taką pomadką.