wtorek, września 19, 2017

Zorza polarna czyli OPI ICELAND Turn On the Northern Lights!

Tej jesieni, razem z OPI ruszamy na podbój mroźnej Islandii. Islandia to kraina ognia i lodu, a najnowsza kolekcja OPI Icealand idealnie oddaje jej klimat. Zatem weź głęboki oddech i pozwól zabrać się w podróż do tej malowniczej krainy na północy naszego globu. Położenie Islandii oraz zróżnicowanie terenu wyspy sprawia, że na Islandii panuje klimat, jakiego nigdzie indziej w Europie nie doświadczymy. Lato jest krótkie i dość chłodne, a zima długa i łagodna. Czujesz ten chłodny powiew wiatru? Tak, to Islandia!


Kolekcja Iceland by OPI to aż 12 kolorów, które nawiązują do najbardziej tajemniczych miejsc i zjawisk Islandii, gdzie góry wulkaniczne spotykają się z lodowcami, a gorące źródła z wodospadami. Kolor rozgwieżdżonego nieba północy to właśnie Turn on the Northern Lights! Bardzo roziskrzony kolor, urzekający niezwykle głębokim granatem wpadającym w purpurę, w którym zanurzone są bordowe drobinki czyniąc lakier trójwymiarowym. 


Turn On the Northern Lights! To lakier idealny na jesień - elegancki, zmysłowy i bardzo kobiecy. I chociaz z daleka wyglada po prostu jak zwykły granat, to roziskrzona purpura drobinek przyprawia o szybsze bicie serca. W sztucznym świetle wygląda wręcz niewiarygodnie i mam ochotę ciągle na niego patrzeć. Hipnotyzuje niczym zjawisko zorzy polarnej. 


Kolekcja OPI Iceland dostępna jest w trzech systemach: tradycyjnym lakierze OPI, GelColor i Infinite Shine. Lakiery OPI charakteryzuje wygodny i szeroki pędzelek OPI Pro Wide. Lakiery te nie zawierają DBP, Toluene, Formaldehyde. A system Infinite Shine oferuje wykończenie z wysokim połyskiem przez 11-dni oraz tradycyjną aplikację lakieru.