niedziela, września 17, 2017

My Burberry Blush zrodzone z miłości do piękna Londynu

Burberry przedstawia nową, kwiatowo-owocową odsłonę słynnej już kompozycji My Burberry, iskrzącą i niezwykle kobiecą My Burberry Blush Eau de Parfum. Powstała ona w wyniku inspiracji londyńskim ogrodem oświetlonym pierwszymi promieniami słońca budzącymi do życia kwiatowe pąki. My Burberry Blush wnosi do kolekcji zapachowej My Burberry świeżość, jasność, zabawę i energię. 


Kompozycja została stworzona, podobnie jak poprzednie edycje, przez Francisa Kurkdjian we współpracy z dyrektorem artystycznym marki Burberry – Christopherem Bailey. Różowy flakon doskonale oddaje charakter zamkniętej w nim, niezwykle kobiecej kompozycji. Detale zdobiące flakon bezpośrednio nawiązują do modowych korzeni marki – kościany korek inspirowany guzikami słynnego trencza Burberry oraz ręcznie wiązana wokół korka wstążka z różowej gabardyny, materiału wynalezionego przez Thomasa Burberry ponad 100 lat temu.


Lily James została ambasadorką i twarzą kampanii nowego zapachu od Burberry - My Burberry Blush. Za obiektywem sesji stanął oczywiście ulubiony fotograf tej brytyjskiej marki - Mario Testino. Piękna, młoda a także bardzo utalentowana aktorka miała już okazję pozować do wcześniejszej kampanii Burberry promującej zapach My Burberry Black.


Kampania Mario Testino to subtelne studyjne portrety Lily na różanym tle, dopełnione przez ikoniczny trencz również w pastelowej tonacji, akcentują kwiatowe nuty ukryte we flakoniku oraz subtelnie kobiecy charakter zapachu. Sesję zdjęciową dopełnia poetycki spot zatytułowany London at First Light.


Woda perfumowana My Burberry Blush jest delikatna, kobieca i przeplata się ze słodkością granatu i wisterii oraz lekkością jaśminu. Z czasem, ten różowy zapach staje się bardziej tajemniczy - na pierwszy plan wysuwa się geranium i delikatna woń płatków róży. To zapach, który rzeczywiście kojarzy się z różowym odcieniem - lekkość, zwiewność i słodycz, którą czujemy od pierwszej chwili z pewnością otuli nas i umili słotne i jesienne dni.

Nuta głowy: granat, cytryna
Nuta serca: geranium, jabłko, płatki róży
Nuta bazy: jaśmin, wisteria