piątek, września 29, 2017

Listopadowa mgła czyli ORLY November Fog z kolekcji Velvet Dream

Co prawda listopad jeszcze przed nami, ale już chcę Wam zaproponować jesienny manicure w odcieniu delikatnego i pastelowego wrzosu. ORLY November Fog to bardzo dziewczęcy i nie do końca przypominający jesienne słoty kolor. Pochodzi z najnowszej kolekcji ORLY Velvet Dream, która z pewnością osłodzi nam nadchodzące deszczowe dni i noce.


Kolekcja ORLY Velvet Dream jest lansowana właśnie na jesień 2017 roku. Ten bardzo kremowy i pięknie kryjący kolor idealnie pokrywa płytkę paznokcia dając mu lustrzane wykończenie. Lakiery ORLY to bardzo trwałe lakiery do paznokci. Dzięki temu, manicure robię raz na tydzień i przez cały czas mogę cieszyć się fantastycznym efektem. 


Wraz z nadchodzącą jesienią zmieniamy nie tylko swoją garderobę i nastroje. Zmienia się całe otoczenie wokół nas - rumienią się sady, pojawia się babie lato, pierwsze mgły, z drzew spadają różnokolorowe liście… O tej porze roku świat nabiera purpurowych barw: za oknami króluje złoto, czerwień, zgniła zieleń, fiolety, szarości. 


Dzięki najnowszej kolekcji Orly Velvet Dream Twoje paznokcie poczują prawdziwy urok jesieni - czas postawić na wyrafinowany kolor - koniecznie w odcieniu jesiennego wrzosu!