niedziela, sierpnia 27, 2017

Wcale nie nudny nudziak od ORLY COLOR BLAST

Bo przecież manicure w odcieniu nude wcale nie musi być nudny! Przepiękny kolor lakieru ORLY Color Blast Rose Shimmer w wykończeniu matowej satyny to ideał na co dzień - zwłaszcza do pracy. Lakiery ORLY Color Blast to profesjonalne lakiery do domowego stosowania, które można kupić w perfumerii Douglas. 72 kolory, aż 9 kategorii lakierów o różnym wykończeniu - to istny raj dla każdej lakieromaniaczki. 


Odcień Rose Shimmer pochodzi z najnowszej kolekcji ORLY Color Blast i ma piękne satynowo-matowe wykończenie z zatopionymi migoczącymi drobinkami. Tym odcieniem maluję paznokcie już chyba trzeci raz - dlaczego? Bo mat wysycha w błyskawiczny sposób i po prostu wygląda niesamowicie elegancko. 


Lakiery ORLY Color Blast posiadają opatentowaną gumowaną nakrętkę GRIPPER CAP™, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz dokładną aplikacje lakieru. A co bardzo ważne - formuła lakierów Color Blast nie zawiera toksycznych substancji takich jak: DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.


ORLY Color Blast to niedrogi luksus - lakiery kosztują ok. 30 zł. A modne i innowacyjne odcienie o profesjonalnej jakości, 72 kolory w 9 rożnych wykończeniach i teksturach pobudzających wyobraźnię to jest właśnie to, co wyróżnia markę ORLY Color Blast wśród innych profesjonalnych marek lakierów do paznokci. Wszystko na temat lakierów ORLY Color Blast znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej www.colorblast.pl