poniedziałek, sierpnia 28, 2017

Postaw na blask czyli rozświetlające nowości ARTDECO

I chociaż lato już praktycznie się kończy to rozświetlenie skóry jest nadal na topie. ARTDECO wyszło na przeciw temu trendowi ze swoimi rozświetlającymi nowościami. Paletka Most Wanted contouring to go palette, cudowny rozświetlacz w sztyfcie On the Glow oraz rozświetlające kropelki Cristal Oil Drops to zdecydowanie must have tego sezonu. 


Most Wanted contouring to go palette to śliczna paletka do perfekcyjnego konturowania twarzy w poręcznym opakowaniu. Zawiera: 1 kolor pudru rozświetlającego, 1 kolor pudru brązującego oraz 1 kolor różu do policzków w odcieniu subtelnej brzoskwinki. Paletka kosztuje 72,90 zł.


Rozświetlacz w sztyfcie On the Glow jest wręcz idealny do strobingu twarzy Wygodna forma sztyftu ułatwia jego aplikację na wybrane partie twarzy np. kości policzkowych czy łuk brwiowy. Ja nakładam go w kąciki oczu, co odmładza i i daje śliczny delikatny efekt - nie podkreślając przy tym zmarszczek. Rozświetlacz nie zawiera drobinek - daje na skórze efekt tafli. Kosztuje 72,90 zł. 


Rozświetlacz w płynie - Cristal Oil Drops - rozświetla całe ciało złocistymi drobinkami. Idealny do twarzy w celu rozświetlenia lub konturowania. Wygładza i nawilża skórę. Posiada komfortową formę aplikacji w postaci pipety. Niestety widzę w nim drobinki brokatu, więc zatrzymam go sobie na karnawałowe imprezy, gdy takie brokatowe rozświetlenie jest bardzo pożądane. Rozświetlacz kosztuje 86,90 zł.


Wszystkie kosmetyki ARTDECO są dostępne w perfumeriach Douglas - stacjonarnie oraz online. A oto efekt, jaki uzyskałam za pomocą paletki Most Wanted contouring to go palette. Czyż nie jest śliczny ale i subtelny?