poniedziałek, sierpnia 21, 2017

Photoshop w tubce czyli Smashbox Photo Finish Radiance Primer

Dla Smashbox życie jest ciągłą sesją fotograficzną, a świat obiektywem, który wydobywa Twoje piękno. Produkty Smashbox, wykreowane i testowane w studiach fotograficznych Los Angeles są skrywanym sekretem gwiazd, sublimują ich wygląd nie zmieniając wizerunku. To sekret, którym makijażyści Smashbox dzielą się wydobywając światłem reflektorów nasze piękno. Smashbox to marka specjalizująca się w produktach, które w obiektywie mają za zadanie poprawić naszą skórę - niczym photoshop. Świetne podkłady, korektory i bazy to kultowe już kosmetyki Made in L.A. Niedawno, do ich grona dołączyła baza, która maskuje pory, rozświetla skórę i wyrównuje jej koloryt. 


Smashbox Photo Finish Radiance Primer to głęboko nawilżająca baza maskująca pory, zmarszczki i wszelkie niedoskonałości cery. Wyrównuje koloryt, przygotowuje skórę na kolejne kroki makijażu oraz zapewnia subtelny, naturalny blask. Bursztynowe i brązowe drobinki wraz z mikroperełkami i niepowtarzalnym, brzoskwiniowym odcieniem, nadają skórze ciepły, złoty blask. 


Zawarty w niej nawilżający kwas hialuronowy i bogate w składniki odżywcze masło shea pozostawiają skórę nawilżoną i gotową na kolejne etapy makijażu. Baza nadaje się również do użycia, jako rozświetlacz - wystarczy delikatnie nałożyć ją w miejsca, które chcemy podkreślić.


Baza nie tylko nadaje delikatny i zdrowy koloryt naszej skórze ale również pięknie ją optycznie rozświetla - subtelnym glow - bez drobinek, bez tandetnego brokatu. Zastosowana solo może zastąpić nam krem koloryzujący a nałożona na podkład, przedłuży jego trwałość i zniweluje niedoskonałości. To po prostu photoshop w tubce. 


Baza doskonale współgra z każdym odcieniem skóry - dopasowując się do niej. Nawilża skórę ale i ogranicza wydzielanie sebum. Skóra staje się aksamitnie gładka i idealnie przygotowana na nałożenie podkładu, który lepiej się po niej rozprowadza. Bazę Smashbox Photo Finish Radiance Primer kupicie w drogerii Sephora online oraz stacjonarnie a kosztuje 159 zł.