wtorek, sierpnia 22, 2017

Guma balonówa czyli pomadka diego dalla palma Bubble Pink

Kosmetyki diego dalla palma są jeszcze stosunkowo mało rozpoznawalne w Polsce, chociaż od jakiegoś czasu możemy je kupić w drogeriach Douglas. Marka została stworzona dla profesjonalnych wizażystów - we Włoszech i tam też jest produkowana. Jej siła kryje się w filozofii piękna , która opiera się na fascynacji niedoskonałością i na przekonaniu, iż nie ma czegoś takiego jak kanony piękna. Styl diego dalla palma jest swoisty i wyrafinowany ale także bardzo współczesny w subtelnej grze poszukiwania równowagi pomiędzy kontrastami.   


Pomadki od diego dalla palma są niesamowicie kryją i mocno napigmentowane. To po protsu istna feeria barw, którą możemy się dowolnie bawić. Jako wielka fanka różowego odcienia postawiłam na cukierkowy kolor Bubble Pink. 


Profesjonalne pomadki diego dalla palma nadają ustom fantastyczne wykończenie, zapewniają pełne krycie i trwałość. Luksusowa formuła pomadki, bogata w składniki czynne, sprawia, że pomadka jest również prawdziwym lekarstwem dla ust. Wypełnia drobne zmarszczki, dzięki czemu wygładza powierzchnię ust. No i najważniejsze - niewiarygodnie długo utrzymuje się na ustach. 


Pomadki diego dalla palma zawierają kuleczki z morskiego kolagenu - ten aktywny składnik penetruje skórę wypełniając drobne zmarszczki i wygładzając usta, witamina E - działa przeciwutleniająco i zwalcza wolne rodniki. Dodatkowo, pomadki posiadają filtr przeciwsłoneczny - UVA SPF 15, czyli będą idealnym dopełnieniem bezpiecznego letniego makijażu.