piątek, sierpnia 25, 2017

Focus na usta czyli Guerlain Kiss Kiss

W tym sezonie Guerlain skupia się na ustach. Usta wyglądają jak wysublimowane filtrem photoshopa. Są intensywne, wyraziste, nasycone pigmentem i dobrze nawilżone. KissKiss Matte to Pierwsza matowa pomadka marki Guerlain – nawilżająca i wypełniająca: intensywna jak pomadka i komfortowa jak balsam. 


Niezwykle skuteczne aktywne składniki: kwas hialuronowy i olejek z czarnuszki siewnej, odżywiają i z czasem wypełniają usta. Pochodna chili uwydatnia uśmiech, ponieważ zapewnia skórze ust niepostrzegalny, gorący i zimny mikro-masaż. Dziewięć zachwycających, wibrujących, matowych odcieni o nieprzeźroczystym wykończeniu zapewnia intensywny efekt makijażu. Kolor eksploduje z chwilą  aplikacji i natychmiast wywołuje piorunujące wrażenie uwodzicielskich ust.


Legendarne opakowanie, którego twórcą jest Hervé Van der Straeten, ma nową – matowo złotą powłokę. „To cenne i niedoścignione dzieło sztuki stanowi prawdziwy obiekt pożądania i jest wyrazem absolutnego luksusu”.


KissKiss from Paris to paleta do makijażu ust. Marka Guerlain, zainspirowana najbardziej romantycznym miastem na świecie, oferuje dwie palety do makijażu ust, dzięki którym Twoje usta będą piękne, wyraziste i starannie umalowane.


Luksusowe czarne etui o lakierowanym wykończeniu zawiera dwa aplikatory: aplikator z gąbeczką – przeznaczony do nakładania bazy, oraz pędzelek o podwójnym zakończeniu. Końcówka pędzelka ze skośnie przyciętym włosiem pozwala precyzyjnie obrysować usta, zaś końcówka z zaokrąglonym pióropuszem rozprowadza na nich produkt.


Trzy kremowe formuły: uzależniające i zmysłowe, pozwalają podkreślać usta, definiować ich kontur i nakładać komplementarne odcienie, aby zdobić je uwodzicielskim uśmiechem i prowokować do namiętnych pocałunków! Odkryj dwie harmonie kolorystyczne: czerwienie Passionate Kiss i cieliste róże Romantic Kiss. Ta jesienna kolekcja dostępna jest w perfumeriach od 10 sierpnia 2017. Pomadka KissKiss Matte – kosztuje 175 zł a paletki KissKiss from Paris –  275 zł.