niedziela, lipca 09, 2017

Magiczna fuksja ORLY Color Blast Bright Purple Luxe Shimmer

ORLY Color Blast to niezwykła paleta 72 kolorów lakierów do paznokci w 9 kategoriach dających na paznokciach różne wykończenia - Flash Glam Chunky Glitters, Hi-Gloss Glitters, 3D Pixel, Chrome Foils, Satin Mattes, Hyper-Bright Neons, Ultra-Luxe Shimmers, Saturated Cremes oraz Color Flip Duo Chromes. ORLY Color Blast to profesjonalne lakiery ale dedykowane do sprzedaży detalicznej, które możecie już kupić w perfumeriach Douglas. 


Najnowsze odcienie lansowane przez ORLY wiosną i latem 2017 roku to szeroka gama pastelowych oraz mocnych i soczystych odcieni. Nie byłabym sobą, gdybym nie wybrała chyba najbardziej czarującej i magicznej fuksji z holograficznym efektem - ORLY Color Blast Bright Purple Luxe Shimmer. 


Niedrogi luksus, jakim jest seria ORLY Color Blast (lakiery kosztują ok. 30 zł), modne i innowacyjne odcienie o profesjonalnej jakości, aż 72 kolory w 9 rożnych wykończeniach i teksturach pobudzających wyobraźnię to jest właśnie to, co wyróżnia markę ORLY Color Blast wśród innych profesjonalnych marek lakierów do paznokci. 


ORLY Color Blast Bright Purple Luxe Shimmer to magiczna fuksja, w której kryją się miliony holograficznych drobinek dających niezwykły efekt na paznokciach. Szybkoschnąca formuła oraz szeroki i wygodny pędzelek ułatwiają nam malowanie. 


Teraz z ORLY Color Blast Bright Purple Luxe Shimmer mój letni manicure osiągnął inny wymiar - iście kosmiczny. Uwielbiam ten efekt lśniących drobinek zanurzonych w cudownym i soczystym odcieniu fuksji. Czuję, że chociaż w tym roku nie ma lata - to jest ono na moich paznokciach. 


Warto też wiedzieć, że formuła lakierów ORLY Color Blast nie zawiera toksycznych substancji takich jak: DBP, Toluen oraz Formaldehyd. To lakiery bezpieczne dla nas i dla naszego portfela.