środa, lipca 05, 2017

Laura Mercier Editorial Eye Palette Intense Clays

Kosmetyki Laura Mercier to innowacyjne produkty i legendarny kunszt makijażu. Dzięki kosmetykom tej marki każda kobieta zyskuje pewność siebie i możliwość wykreowania doskonałego makijażu zapewniającego efekt nieskazitelnej cery.


Założycielką marki jest Laura Mercier znana i ceniona artystka oraz przede wszystkim makijażystka, która opierając się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu makijaży w 1996 roku stworzyła własną markę kosmetyków do makijażu i pielęgnacji: Laura Mercier™. Laura osobiście opracowała gamę produktów opartych na klasycznej, zawsze aktualnej palecie barw, której zadaniem jest eksponowanie naturalnego piękna każdej kobiety. Tak jak mawia Laura „To, co czyni Cię niepowtarzalną sprawia, że jesteś piękna”.


LAURA MERCIER EDITORIAL EYE PALETTE to zestaw 6 mocno napigmentowanych, matowych i metalicznych cieni do powiek o konsystencji gliny. Paleta dodatkowo zawiera specjalny puder, który przedłuża trwałość makijażu.

3 METALICZNE ODCIENIE: Metallik Rust, Metallik Pewter, Metallik Platinum
3 MATOWE ODCIENIE: Blackened Black, Blackened Blue, Blackened Brown


GŁÓWNE CECHY LAURA MERCIER EDITORIAL EYE PALETTE:
  • Miękka i elastyczna hybrydowa formuła przypominająca glinę idealnie się rozprowadza i stapia ze skórą
  • Specjalny puder przedłuża trwałość cieni do 8 godzin i zapobiega ich zbieraniu w załamaniach powieki
  • Cienie można bardzo łatwo ze sobą mieszać i łączyć
  • Można je stosować jak eyeliner
  • Idealnie sprawdzają się przy nakładaniu zarówno palcami jak i pędzelkiem

LAURA MERCIER EDITORIAL EYE PALETTE to totalna nowość, która właśnie ukazała się w perfumerii Douglas - jest to jednak edycja limitowana, więc jeśli macie na nią chrapkę, to musicie się pośpieszyć. Kosztuje 275 zł.