poniedziałek, lipca 03, 2017

Burberry Essentials One Brand Make-Up

Marka Burberry wprowadziła wiosną tego roku kolekcję Essentials, będącej ucieleśnieniem makijażowej filozofii Burberry, której marka hołduje od początku swego istnienia. Burberry Essentials stawia bowiem na konturowanie i rozświetlenie. Twarzą nowej kolekcji jest Iris Law - brytyjska modelka i ambasadorka Burberry Beauty a prywatnie córka Jude Law oraz Sadie Frost. Kolekcja Essentials zawiera podstawowe produkty makijażowe, które pozwalają na rozświetlenie cery, podkreślenie kształtu twarzy, wydobywając tym samym naturalny blask oraz zapewniając idealnie gładkie i pełne usta.


Marka Burberry znana jest ze swego uwielbienia dla naturalnej, rozświetlonej cery. Kolekcja Essentials to zestaw niezbędnych produktów makijażowych - totalny „must have” dla osiągnięcia niewymuszonego, bardzo naturalnego naturalnego efektu rozświetlenia lansowanego przez Burberry. Kolekcja zawiera puder rozświetlający Fresh Glow Highlighter oraz innowacyjny produkt jakim jest Lip Colour Contour Pen - sztyft do konturowania i rzeźbienia kształtu ust, jak również znane już produkty z linii Fresh Glow - bazę pod pokład w płynie (pisałam o niej tutaj) oraz sztyft rozświetlający.


BURBERRY FRESH GLOW HIGHLIGHTER to lekki i rozświetlający puder z misternym koronkowym wzorem. Pozwala na uchwycenie naturalnego blasku Burberry poprzez stopniowanie rozświetlenia. Dzięki niemu uzyskujemy efekt delikatnego glow zarówno na kościach policzkowych, kącikach oczu oraz łuku Kupidyna. Oprószenie skóry tym perłowym, transparentnym pudrem rozświetli cerę i podkreśli te elementy twarzy, które naturalnie odbijają światło.

Burberry Fresh Glow Highlighter występuje w czterech odcieniach, z których dwa są wiosenną nowością - White, Nude Gold, Rose Gold (nowość), Pink Pearl (nowość). Na zdjęciach prezentuję odcień Rose Gold. 


BURBERRY LIP COLOUR CONTOUR to sztyft do konturowania i rzeźbienia kształtu ust Zainspirowany zakulisowymi technikami makijażu, sztyft Lip Colour Contour nadaje delikatny cień na linii ust, tworząc efekt pełniejszych, bardziej wydatnych ust.Specjalnie zaprojektowana wysunięta końcówka dla łatwej aplikacji zdecydowanie ułatwia konturowanie ust. Sztyft można również stosować jako podkład na usta sprawiając, że staną się gładkie i miękkie przed nałożeniem pomadki w zbliżonym kolorze. Kremowa, aksamitna i lekka lekka formuła zapewnia nawet 6 godzin nawilżenia, co sprawia, że produkt jest bardzo komfortowy i długotrwały. Dostępny w czterech kolorach w odcieniu skóry - Fair 01, Light 02, Medium 03 oraz Dark 4. 


Makijaż wykonany kosmetykami Burberry Essentials to kwintesencja subtelnej kobiecości - cudownie rozświetlona cera oraz pięknie zarysowane i pełne usta. I chociaż pomadka w odcieniu Medium nie do końca współgra z moją delikatną urodą, to jednak komfort jaki daje na ustach jest wręcz niesamowity. Na pierwszym zdjęciu mam na ustach jedną z moich ulubionych pomadek od Burberry - Full Kisses w odcieniu Nude Blush i to jest właśnie "mój" idealny kolor.