środa, czerwca 21, 2017

Think Pink! Givenchy Base Mascara Perfecto

Róż to jeden z najbardziej ekscytujących atrybutów Domu Mody Givenchy, a Givenchy Le MakeUp od początku celebruje la vie en rose. Róż w odcieniu pudrowym, cukierkowym lub fuksji... Jeden kolor a tysiące możliwości. Pod czujnym okiem Nicolasa Degennes, Dyrektora Artystycznego Makijażu Givenchy, objawiają się bowiem wszelkie niuanse i subtelności różu.


Od rozświetlacza w łagodnym różu, który podkreśla efekty uzyskiwane za pomocą Teint Couture Compact Foundation i Teint Couture Embellishing Concealer, aż po śmiały odcień fuksji Blush Mémoire de Forme, a także kolekcję Over Rose z 2014 roku – nie ma żadnych wątpliwości: Givenchy jest całe w różu.


Dziś Givenchy idzie o krok dalej z różową niespodzianką do pielęgnacji rzęs o nazwie Base Mascara Perfecto - alter ego pomadki-balsamu Rouge Perfecto. Base Mascara Perfecto to baza pod maskarę, której opakowanie zapowiada cenną zawartość: pierwszą formułę Givenchy do rzęs w łagodnym różowym odcieniu. Produkt niesie obietnicę zupełnie nowych pielęgnacyjnych doznań i zwiększa objętość rzęs.


Ta nowatorska, zabarwiona na różowo baza delikatnie otula rzęsy, aby je pogrubić, i jednocześnie intensywnie je pielęgnuje. Różowa kremowa formuła zawiera naturalne woski, które tworzą na rzęsach warstwę, która optymalizuje pogrubiające właściwości używanej maskary. Odrobina nektaru bawełnianego, nasyconego rzadkimi cukrami, oddziałuje na syntezę keratyny, a ekstrakt z protein sojowych, stymulujący produkcję lipidów, przyczynia się do wzmacniającego działania produktu.


Baza nie tylko z każdym dniem rewitalizuje rzęsy, lecz także chroni je dzięki naturalnym polimerom, które tworzą na ich powierzchni ochronną warstwę. Delikatna dwukolorowa szczoteczka jest równie innowacyjna. Jej czarne włoski oddzielają rzęsy, pokrywając każdą z osobna formułą bazy, zaś białe włókna z naturalnej bawełny czynią z rytuału aplikacji chwilę czystej przyjemności. Innymi słowy, Base Mascara Perfecto nie tylko podkreśla rzęsy, lecz także je rozpieszcza.


W ciągu dnia, ta zdolna baza pod maskarę pokrywa rzęsy, aby zwiększać ich objętość. Oczywiście nałożenie maskary zaraz po aplikacji bazy zapewnia spektakularny efekt na rzęsach. Nocą, intensywne składniki tej maski – wosk pszczeli i karnauba – zapewniają rzęsom komfort i wzmacniają je, kiedy śpisz. To dla nich prawdziwy pielęgnacyjny „detoks”, po którym przebudzisz się z jeszcze piękniejszą firaną rzęs niż poprzedniego wieczoru ... Z każdym dniem Twoje oczy będą wyglądać coraz wspanialej.

Różową bazę Givenchy Base Mascara Perfecto kupicie wyłącznie w drogeriach Sephora - stacjonarnie oraz online na www.sephora.pl a zapłacicie za nią 142 zł.