czwartek, czerwca 01, 2017

Sekret przeciwzmarszczkowy czyli EISENBERG Premières Rides

EISENBERG podejmuje nowe wyzwanie anti-age i aby zapewnić skuteczną kurację pierwszych oznak wieku oraz widocznie zredukować pierwsze zmarszczki, oferuje dwie efektywne nowe formuły. Wszystkie młode kobiety w wieku od 28 do 40 lat pragną mieć idealną i gładką cerę oraz utrzymać ją w dobrej kondycji jak najdłużej, bowiem właśnie w tym okresie regeneracja komórkowa naszej skóry zaczyna słabnąć. 


Stres związany z życiem zawodowym i osobistym kumuluje się i w powiązaniu z czynnikami sprzyjającymi starzeniu się skóry daje niepożądany efekt: więcej stresu i tym samym więcej wolnych rodników! Należy wziąć pod uwagę inny ważny element, jakim jest zmniejszenie poziomu nawilżenia, co powoduje pojawienie się pierwszych oznak wieku. Efekt - źle nawilżona skóra zaczyna szybciej się marszczyć.

W odpowiedzi na te specyficzne potrzeby EISENBERG stworzył dwa kosmetyki do codziennego stosowania, niezbędne by chronić skórę, stymulować system komórkowy i zapobiegać przedwczesnemu utrwaleniu zmarszczek na twarzy.


Tuż przed trzydziestką, lustro pokazuje jędrną i jednolitą cerę; żadna utrwalona zmarszczka nie odznacza się na twarzy. Jednak, już od 25 roku życia rozpoczyna się proces starzenia się skóry, gdyż cera zaczyna ulegać zgubnemu działaniu wolnych rodników. Produkcja sebum, które w okresie dojrzewania sprawiało tak wiele kłopotów, również zaczyna spadać. Film hydrolipidowy ubożeje w sebum i tym samym ma ograniczoną możliwość utrzymania właściwego poziomu nawilżenia. Poprawa wyglądu jest widoczna, jednak bardziej sucha skóra staje się również bardziej wrażliwa.


EISENBERG CRÈME SECRET PREMIÈRES RIDES to nawilżający, antyoksydacyjny i przeciwzmarszczkowy krem o komfortowej, delikatnie bogatej i nawilżającej teksturze z aksamitnym wykończeniem dla świeżej, pełnej blasku cery. Wyjątkowe stężenie KWASU HIALURONOWEGO i FORMUŁA TRIO-MOLÉCULAIRE® sprawia, że krem redukuje zmarszczki i doskonale zwiększa nawilżenie. Powierzchnia skóry staje się bardziej wygładzona, zaś elastyczność jest wyraźnie poprawiona. WITAMINA E uzupełnia działanie tej codziennej pielęgnacji dzięki swoim powszechnie znanym właściwościom antyoksydacyjnym i nawilżającym. Regenerujące, nawilżające i zmiękczające MASŁO KARITE sprawia, że jest to idealny kosmetyk na dzień i na noc dla skóry preferującej otulające tekstury. Krem może być stosowany naprzemiennie z Émulsion Secret Premières Rides zapewniającą poranną lekkość.


EISENBERG ÉMULSION SECRET PREMIÈRES RIDES to nawilżająca, antyoksydacyjna i przeciwzmarszczkowa emulsja w lekkiej i jednocześnie ultranawilżającej teksturze z pudrowym wykończeniem dla świeżej, pełnej blasku cery. Wyjątkowe stężenie KWASU HIALURONOWEGO i FORMUŁA TRIO- MOLÉCULAIRE® sprawia, że emulsja redukuje zmarszczki i doskonale zwiększa nawilżenie. Powierzchnia skóry staje się bardziej wygładzona, zaś elastyczność jest wyraźnie poprawiona. WITAMINY C i E uzupełniają działanie tej codziennej pielęgnacji dzięki swoim powszechnie znanym właściwościom antyoksydacyjnym. Jest to idealny kosmetyk na dzień i na noc dla skóry preferującej lekkie tekstury. 


Duet EISENBERG Premières Rides został stworzony z myślą o wszystkich kobietach w wieku od 28 do 40 lat, które szukają kompleksowych rozwiązań. Jest to bowiem luksusowa i kompleksowa pielęgnacja do stosowania według własnych upodobań: na dzień i na noc tej samej pielęgnacji lub naprzemiennie obu formuł.


Émulsion Secret Premières Rides oraz Crème Secret Premières Rides posiadają:

  • DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE - Obie pielęgnacje zmniejszają ilość RFT (Reaktywne Formy Tlenu) w hodowlach ludzkich keratynocytów poddawanych stresowi oksydacyjnemu (ekspozycja na UV).
  • DZIAŁANIE REGENERACYJNE - Obie także zwiększają ilość komórek oraz syntezę protein.


Émulsion Secret Premières Rides oraz Crème Secret Premières Rides to bardzo ekskluzywna pielęgnacja cery dla tych z Was, które potrzebują skutecznych kosmetyków do walki z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Kosmetyki EISENBERG kupicie oczywiście w drogerii Sephora i chociaż nie należą do najtańszych, to jednak czasem, warto jest podarować sobie odrobinę luksusu.