wtorek, czerwca 06, 2017

ORLY Coastal Crush czyli soczyste lato "Made in LA"

Każdej nowej kolekcji ORLY wyczekuję z zapartym tchem. I najnowsza seria rodem z LA również przyprawiła mnie o szybsze bicie serca. Neonowe, soczyste i bardzo letnie kolory ORLY Coastal Crush dosłownie czarują. Lato z ORLY to feeria barw Los Angeles. Piękne zachody słońca, kolorowe drinki oraz szalone kreacje w nocnych klubach. Wszystkie kolory kojarzące się z letnim szaleństwem "Made in LA" możemy mieć teraz na paznokciach dzięki kolekcji ORLY Coastal Crush


No Regrets (Bez żalu) to odcień dla odważnych dziewczyn, które nie boja się ognistej namiętności ukrytej w tym jakże płomiennym kolorze. Ni to czerwień, ni to pomarańcz - coś dokładnie pomiędzy. Ten kolor jest neonowy i niesamowicie soczysty - tak jak słodkie i tropikalne drinki, które piłam w Laguna Beach. 


For The First Time (Pierwszy Raz) to bez dwóch zdań mój ulubiony kolor. Fuksja zmieszana z lawendowym fioletem sprawi, że nadchodzące lato będzie wręcz niezapomniane. To odcień dla wierzących w odrobinę lekkiej letniej magii. Z tym mistycznym fioletem na paznokciach można przeżyć magiczny PIERWSZY RAZ, kiedy to usta zakochanej w sobie pary zbliżą się do siebie w oczekiwaniu na pierwszy pocałunek.


A Wam jak się podobają te soczyste i bardzo letnie kolory od ORLY Coastal Crush? Ja totalnie jestem zakochana w tym duecie i myślę, że póki nie wejdzie nowa kolekcja od ORLY to właśnie on będzie gościł na moich paznokciach najczęściej.