poniedziałek, czerwca 19, 2017

Letnie orzeźwienie z Clinique - dla niej i dla niego

Latem każda skóra potrzebuje super dawki nawilżenia i ukojenia. Teraz, z nowymi produktami od Clinique - dla niej i dla niego - nasza skóra otrzyma nie tylko mega zastrzyk nawilżenia ale będzie też uspokojona np. po nadmiernej ekspozycji na słońce. Nowy produkt Clinique Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate dostarcza bowiem takiej dawki nawilżenia, która natychmiast zwiększa rezerwy nawilżenia skóry aż o 179%, utrzymując się przez 24 godziny na poziomie 65%. 


Sięgnij zatem po mega intensywne nawilżenie ukryte w uzależniającej, ultralekkiej formule żelu na bazie wody. Kosmetyk ten natychmiast sprawia, że skóra jest jędrniejsza, gładsza i bardziej sprężysta. Zawarte w nim składniki wiążące wodę zatrzymują nawilżenie i wzmacniają warstwę lipidową skóry, aby była bardziej odporna na szkodliwe działanie środowiska i pojawianie się oznak starzenia.


Całoroczne wystawienie skóry na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia czy promieniowanie UV sprawia, że problem suchej skóry jest aktualny przez cały czas. Takie czynniki mogą przyspieszać odwadnianie się skóry, przez co traci ona swoją odporność, staje się cienka i podatna na uszkodzenia. Clinique Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate, stworzony został z wykorzystaniem Technologii Liquid-Sphere™ o podwójnym działaniu zawierającym wodę, pomagającą zwalczyć problem suchej skóry i zapobiegać szkodliwemu wpływowi środowiska, które mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia.


A jeśli skóra Twojego mężczyzny również jest spragniona (nie tylko Ciebie) to podaruj mu dawkę nawilżenia z Clinique for Men™ Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate, To źródło potężnej dawki super skoncentrowanej wilgoci, które tuż po nałożeniu zwiększa poziom nawilżenia skóry o 179%, a po upływie 24 godzin - o 65%. Clinique for Men™ Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate przyciąga i wiąże cząsteczki wilgoci na powierzchni skóry dla zachowania optymalnego poziomu nawilżenia i wzmocnienia naturalnej bariery ochronnej skóry. Lekka i przełomowa formuła przekształca się w kontakcie ze skórą z żelu w płyn, uwalniając orzeźwiającą dawkę beztłuszczowego nawilżenia, które skóra błyskawicznie wchłania i które nie pozostawia po sobie żadnych nieestetycznych śladów. Efekt? Ukojona i odświeżona cera.


Bez względu na styl życia lub porę roku skóra mężczyzn jest codziennie narażona na kontakt ze stresorami środowiskowymi takimi jak zanieczyszczenia lub promienie UV, które mogą przyspieszać utratę wilgoci oraz pojawianie się oznak starzenia. Zawierający działającą na dwóch polach technologię Liquid Sphere™. Clinique for Men™ Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate pomaga przerwać cykl przesuszania i uszkodzeń spowodowanych utlenianiem, dostarczając skórze skutecznej ochrony. Formuła kosmetyku jest również skuteczna jako produkt po goleniu, kojący podrażnioną skórę oraz bezpieczny dla okolic oczu.


Kosmetyk Clinique Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate dla kobiet i dla mężczyzn to produkt multifunkcyjny - sprawdza się idealnie na dzień i na noc nie pozostawiając lepkiego filmu na skórze. Schowany do lodówki i nałożony na skórę w większej ilości, z powodzeniem może zastąpić nam chłodząca maskę zmniejszającą obrzęki i zaczerwienienia na skórze. Nałożony na noc pod oczy, zastąpi nam też krem pod oczy, bowiem nie podrażnia i powoduje łzawienia.

Czego chcieć więcej? Oczywiście niewygórowanej ceny - każdy z tych nawilżających kosmetyków od Clinique kosztuje bowiem 109 zł.