niedziela, maja 07, 2017

Zaczaruj wiosnę z Michael Kors Sexy Blossom

Tej wiosny musicie koniecznie poznać najnowszy, lecz limitowany zapach Michael Kors Sexy Blossom. Dlaczego? Bo właśnie tak pachnie wiosna. Woda perfumowana Sexy Blossom to zapach czarujący, romantyczny i uwodzicielski - istna kwintesencja kobiecości. Doskonałe połączenie nut kwiatowych, drzewnych i piżmowych sprawia, że od razu czujemy, iż Sexyy Blossom inspirowany jest kwitnącą i słoneczną wiosną.


Pierwsze skojarzenia z zapachem to słodkie owoce Liczi, których aromat podkreśla zapach płatków róży oraz liści pokrytych świeżą rosą. Sercem Sexy Blossom są piwonie, konwalie oraz frezje, które w takim połączeniu doskonale podkreślają delikatną, o egzotycznym aromacie, różową orchideę. Głębokie nuty zapachu to połączenie aksamitnych, drzewnych nut: zmysłowego ambroksu, subtelnego piżma oraz drzewa sandałowego.


Przepiękna i charakterystyczna butelka z zapachem Michael Kors Sexy Blossom pochodzi z kolekcji Michael Kors Collection. Kolor fuksji z delikatnym gradientem ma odzwierciedlać piękno rozkwitającego wiosennego ogrodu.


Michael Kors Sexy Blossom to po porostu wiosna zamknięta w butelce - zapach na początku jest słodki (takie lubię najbardziej) lecz po kilku chwilach staje się nieoczywisty - nuty piżma i drzewa sandałowego zaczynają przeplatać się ze słodyczą i kwiatowymi nutami powodując, że zapach coraz bardziej staje się zmysłowy. 


Kampania zapachu Sexy Blossom została stworzona przez Marcusa K Jonesa znanego z głownie dość ekscentrycznych filmów tworzonych dla branży modowej. Tym razem, Marcus postawił jednak na odzwierciedlenie delikatności i subtelności zapachu Sexy Blossom i w kampanii ukazał jego elegancję otoczoną romantycznym wiosennym światłem skąpanym w kwitnących kwiatach. 


Wodę perfumowaną Michael Kors Sexy Blossom możecie kupić wyłącznie w drogeriach Douglas a zapłacicie za nią - 229 zł za 30 ml; 339 zł za 50 ml oraz 439 zł za 100 ml. Poczujcie zatem wiosnę i koniecznie powąchajcie te kobiecy i bardzo romantyczny zapach.