piątek, maja 26, 2017

Smashbox + Casey Holmes Spotlight Palette czyli skóra muśnięta słońcem Kalifornii

Jesteście gotowe na nadchodzące wielkimi krokami lato? Jesteście gotowe na słońce i skórę pełną blasku? Teraz, dzięki najnowszym paletom od Smashbox, nasza skóra będzie lśniła niczym diament. Współtworzona ze specjalistką w dziedzinie rozświetlenia i gwiazdą You Tube’a - Casey Holmes, paleta Smashbox Spotlight Palette pozwoli nam na odważne podkreślenie trójwymiarowości twarzy poprzez aplikację różnych odcieni rozświetlacza. 


Smashbox Spotlight Palette jest dostępna w dwóch rodzajach - Pearl i Gold. Każda paleta Spotlight posiada trzy aksamitnie gładkie i łatwe w nakładaniu odcienie – dwa o delikatnie mieniącym się wykończeniu oraz jeden metaliczny, który odbija światło podkreślając odpowiednie punkty twarzy. 


W opakowaniu znajduje się również prosta do zastosowania instrukcja stworzona przez Casey oraz trzy wyjątkowe propozycje stylizacji, dzięki czemu uzyskasz perfekcyjny, pełen blasku makijaż. Każda paleta Pearl Palette oraz Gold Palette zawiera następujące odcienie:
  • Blow a Fuse
  • Crank It Up
  • Turn It On
Dodatkowo śliczne trójwymiarowe opakowania doskonale oddają piękno tego, co znajdziemy w ich środku. Bardzo mi się podobają te kasetki przypominające mi trójwymiarowe pocztówki z dzieciństwa. Można na nie patrzeć bez końca!


Dzięki tym paletom rozświetlanie twarzy nabierze nowego wymiaru - możemy konturować światłem naszą skórę - dodać jej słonecznego blasku i wyglądać niczym muśnięte złotą opalenizną dziewczyny z Kalifornii. 


Smashbox Spotlight Palette to totalna nowość w drogerii Sephora. Za każdą z tych cudownych palet zapłacicie 149,00 zł. Można stosować ją również jako cienie do oczu, bowiem mają doskonałą metaliczną pigmentację i rewelacyjną trwałość.