niedziela, maja 28, 2017

LANVIN Modern Princess czyli zapach nie tylko dla księżniczek

Nowy zapach marki Lanvin Modern Princess przedstawia współczesną wizję kobiety, która ma swą tajemniczą stronę osobowości, jest buntowniczką poszukującą przygód, ryzykantką. Wyzwolona, prowadzi życie ekstremalnie nowoczesnej księżniczki, łamiącej istniejące, ustalone dotąd zasady, szczególnie te dotyczące miłości. Urzekająca, nieokiełznana i dzika w swej zmysłowości, doskonale bawi się tajemnicą i niedopowiedzeniem by osiągnąć swój cel. Nigdy nie była zakładniczką niczego i nikogo. Jest panią swego przeznaczenia. Wolność jest dla niej najcenniejsza.


Wolność, przygoda, intensywność doznań, akrobacje… W jej współczesnym zamku, kobieta ta – być może tajna agentka? Prowadzi intrygujące podwójne życie, wracając do domu o świcie. Co takiego robiła w nocy? Śmiała i zdeterminowana, niewątpliwie nie jest niewolnicą swych uczuć. Zrzuca swój strój szpiega i błyskawicznie zakłada czerwoną suknię, jest kobietą pełną kontrastów. Kiedy jej mężczyzna zbliża się, by ją pocałować, ona zamyka oczy by rozkoszować się każdą chwilą tego pocałunku. To ona ma klucz do swego serca i swojej tajemnicy i to na jej skórze zapach rozbrzmiewa całą swą dwuznacznością.


W tej jakże seksownej, kwiatowej kombinacji jaśminu i jabłka kryje się pokusa. Nuta głowy to młodość i orzeźwienie, niewinność, to jabłko i czerwona porzeczka – smakowite i rozkoszne. Nuta serca jest niczym kobieta - pewna siebie i śmiała. Kryje w sobie dualizm tej kompozycji, Z jednej strony tworzy ją delikatny i zmysłowy jaśmin, z drugiej zaś ponadczasowo elegancka frezja. Z pozoru krucha, romantyczna i subtelna, staje się nieokiełznana i uwodzicielska, gdy zaczyna roztaczać swą woń. Ta asertywna kobiecość zostaje wzmocniona akordem seksownego, aksamitnego białego piżma.


Ostatnia odsłona kobiety zapachu Modern Princess to ekstremalnie zmysłowa femme fatale, której symbolem jest orchidea wanilia. Jasne drewno zapewnia kompozycji luksus, na który tylko ona zasługuje, a białe piżmo seksownie pieści jej skórę.


Złożony i wielopłaszczyznowy, dokładnie taki jak współczesna kobieta. Flakon jest stylizowany na balową suknię, z których słynny jest Dom Mody Lanvin. Do tradycji domu mody nawiązuje także łańcuszek zdobiący nasadę korka. Flakon zamknięty został w opakowaniu w kolorze czerwieni, symbolizującym namiętność, emocje, uczucie oraz bieli – logo marki, symbolu czystości i niewinności, tym samym oddając dualizm zapachu w nim się kryjącym.


Spontaniczna, zabawna i seksowna – Steffy Argelich - modelka, która stała się twarzą wody perfumowanej Lanvin Modern Princess. Niezwykle czarująca, elegancka, romantyczna i charyzmatyczna – prawdziwe uosobienie kobiety Lanvin Modern Princess – nowoczesnej, naturalnie kobiecej, wyzwolonej i niezależnej.cie oraz bieli – logo marki, symbolu czystości i niewinności, tym samym oddając dualizm zapachu w nim się kryjącym.


W mojej opinii zapach Lanvin Modern Princess to zapach lekki, bardzo zwiewny i kobiecy. Na początku słodycz przeplata się w kwaśną wonią jabłka i porzeczki aby po chwili nabrać powagi ukrytej w nutach białego piżma. To zapach rzeczywiście wielowymiarowy - nie jest jednoznaczny i takie zapachy lubię. Słodki ale i z pazurem - taki jak ja. Lanvin Modern Princess jest dostepny na wyłączność w drogeriach Douglas a kosztuje 179 zł za 30 ml flakon, 259 zł za 60 ml flakon oraz 329 za 90 ml.