wtorek, kwietnia 11, 2017

Tajemnica młodości zamknięta w masce AA Golden Ceramides

Wiek nie jest jedynym czynnikiem, który decyduje o kondycji naszej skóry. Proces jej starzenia przyspieszają także geny, tryb życia, dieta i środowisko zewnętrzne. AA Golden Ceramides to luksusowy program pielęgnacji, który nie tylko doskonale rozumie aktualne potrzeby skóry, ale potrafi także rozszyfrować przyczyny jej starzenia. 


Jak to możliwe? Linia AA Golden Ceramides została bowiem wyposażona w inteligentny system lokalizacji uszkodzeń we włóknach kolagenowych (INTGC3), który rozpoznaje potrzeby skóry i w zależności od nich uwalnia odpowiednie sekwencje składników aktywnych – ceramidów, złota kosmetycznego 24K, oligopeptydów i neomatrycy kwasu hialuronowego. AA Golden Ceramides to prawdziwie luksusowy koktajl, dzięki któremu skóra odzyska jędrność, sprężystość i młodzieńczy blask.


AA Golden Ceramides to pierwsza tak luksusowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa marki AA, którą można dobrać do każdego typu cery. Proces starzenia się skóry nie zależy bowiem tylko od wieku, ale od wielu innych czynników: genów, trybu życia, diety, środowiska zewnętrznego i promieniowania słonecznego. Nowy program pielęgnacyjny AA Golden Ceramides zawiera inteligentny system lokalizacji uszkodzeń we włóknach kolagenowych (INTGC3), który w zależności od indywidualnych potrzeb skóry, uwalnia odpowiednie sekwencje składników aktywnych, nadając skórze jedwabista miękkość i gładkość.

Bogactwo składników aktywnych – ceramidów, złota kosmetycznego 24K, oligopeptydów i neomatrycy kwasu hialuronowego – to prawdziwy luksusowy koktajl sprawiający, ze skóra odzyskuje wyjątkową jędrność i sprężystość.


W skład serii wchodzą cztery kosmetyki zamknięte w estetycznych szklanych opakowaniach. To nie jest AA jakie znamy - to wyższy poziom pielęgnacji a za razem i bardziej luksusowy. Kosmetykiem z tej serii, który powinien znaleźć się na Waszej toaletce to AA Golden Ceramides bogaty krem-maska odbudowując ze złotem koloidalnym. Maska przeznaczona jest do każdego typu cery, ale z uwagi na działanie odbudowujące i regenerujące polecam ją do skóry dojrzalszej czyli 30+. 


Bogaty krem-maska zawiera w sobie:
  • 24K Złoto wspomagając naturalną syntezę kolagenu, opóźnia proces starzenia, zmniejsza widoczność zmarszczek, nadając skórze jedwabistą miękkość i gładkość.
  • Ceramidy stymulują procesy odnowy naskórka, intensywnie odżywiają i uelastyczniają skórę, przywracając jej komfort.
  • Tripeptyd odbudowuje oraz wzmacnia strukturę podporową skóry, jednocześnie napinając skórę i przywracając jej jędrność.
  • INTGC3 – inteligentny system multilipidowy, zapewnia doskonałe wnikanie substancji aktywnych i ich precyzyjne działanie we wszystkich warstwach skóry.

Bogaty krem-maska AA Golden Ceramides to nasza rodzima odpowiedź na pielęgnację rodem z Azji. Maskę bowiem można stosować w ciągu dnia na 15 minut aby w ekspresowy sposób wydobyć z niej blask i pozbyć się zmęczenia lub na całą noc jako kompres dla suchej i pozbawionej blasku skóry, która potrzebuje regeneracji przez sen.

Jest treściwa i jak to maska - nie wchłania się całkowicie, więc stosowanie na noc polecam tym z Was, które nie boją się, że w nocy cześć maski wchłonie się w naszą poduszkę, no ale to przecież domena masek nocnych. Jeżeli ufacie marce AA i szukacie kosmetyku szczególnego, bowiem multifunkcyjnego, to koniecznie poznajcie bliżej Bogaty krem-maskę AA Golden Ceramides.