czwartek, marca 02, 2017

Super podkład czyli Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Foundation

Już sama nie wiem których kosmetyków mam najwięcej... Chyba podkładów i pomadek. Ale to właśnie o tych produktach czytacie przecież najchętniej. Podkład Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Foundation stał się już kosmetykiem kultowym i jednym z najchętniej wybieranych podkładów przez miłośniczki mocnego krycia ale i trwałości. 

Smashbox odkrywa przed Tobą sekret doskonałego podkładu utrzymującego się na twarzy przez cały dzień. Zaprojektowany i przetestowany w studiach fotograficznych Smashbox w L.A., gdzie makijaż narażony jest na wysoką temperaturę i światło fleszy, podkład Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Foundation udowadnia, iż utrzyma się na skórze bez potrzeby poprawiania przez 15 godzin. 

Dzięki lekkiej formule i właściwościach rozpraszających światło, które ukrywają niedoskonałości skóry i redukują przebarwienia, podkład zapewni Twojej skórze naturalny wygląd i regulowany poziom krycia. Beztłuszczowa formuła kontroluje produkcję sebum i poziom nabłyszczenia skóry, równocześnie ją nawilżając.


Ten podkład ma w sobie wielką moc - świetnie kryje tuszując wszelkie niedoskonałości i utrzymuje się na twarzy przez długi czas. Co prawda nie próbowałam nosić go przez 15 godzin (to chyba lekka przesada) ale spokojnie wytrzymuje na mojej mieszanej skórze 8-10 godzin bez konieczności poprawek w ciągu dnia. Podkład jest treściwy (ma bardzo dużo pigmentu) ale odrobinę tępy w aplikacji - dlatego też nakładam pod niego olejek Smashbox Photo Finish Primer Oil lub nawilżające serum (ostatnio Ceramidin od Dr. Jart+). Najlepiej aplikować go za pomocą zwilżonej gąbeczki lub jajeczka beautyblender - wtedy uzyskujemy najlepsze rezultaty. 


Mój idealny kolor to 1.2 - dość jasny ale nie porcelanowy - z żółtymi podcieniami, które lubię najbardziej. Podkład występuje w szerokiej gamie kolorystycznej 9 odcieni - wśród nich, każda z nas odnajdzie swój idealny kolor. Smashbox gwarantuje, że chociaż światło w ciągu dnia ciągle się zmienia - to makijaż wykonany za pomocą podkładu Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Foundation - nie zmieni się przez wiele godzin. Podkład kupicie oczywiście w drogerii Sephora, a kosztuje 169 zł.