niedziela, marca 26, 2017

Nowości ARKANA PRP-like Therapy MD estetic oraz Konkurs Twoje ARKANA Urody

ARKANA to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarta na światowe nowości z branży uważnie je śledzi oraz sama inicjuje, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, przekraczające granicę tradycyjnej pielęgnacji. Wraz z marką ARKANA chcę odkryć przed Wami Arkana Urody oraz pokazać, iż piękno jest wypadkową naszych codziennych decyzji, a autentyczna odnowa skóry wymaga czasu i świadomego wyboru.


ARKANA PRP-like Therapy MD estetic - to najnowsza technologicznie zaawansowana terapia PRP z efektem plasma-lift czyli bezinwazyjna odpowiedź na zabiegi estetyczne z osoczem bogatopłytkowym. Inspirowana medycyną regeneracyjną kuracja zawiera 2 sygnałowe peptydy W3 Peptide oraz GHK-Cu, które remodelują skórę i przywracają jej młodość. Doskonale wzmacnia efekty profesjonalnych zabiegów dermoestetycznych. Szczególnie polecana jako kuracja uderzeniowa do kompleksowego i totalnego odmładzania skóry dojrzałej ze zmarszczkami i fotoagingiem. Zalecana jest również po zabiegach inwazyjnych wymagających przyspieszonej regeneracji. Daje spektakularne efekty także w działaniach anti-aging w połączeniu z innymi terapiami MD estetic.

Wszystkie kosmetyki z najnowszej linii ARKANA PRP-like Therapy MD estetic oraz pozostałe produkty z oferty marki możecie kupić w sklepie internetowym www.sklep.arkana.pl lub w wybranych gabinetach kosmetycznych, których adresy są podane na mapie: www.sklep.arkana.pl/gdzie-kupic


Jako wielka entuzjastka zabiegów dermoestetycznych  zwłaszcza tych z osoczem bogatopłytkowym nie byłabym sobą, gdybym nie zapoznała się z nowościami od ARKANA. ARKANA PRP-like Therapy MD estetic to trzy nowe kosmetyki oraz gadżet - sterylnie zapakowany stempel do frakcjonowania. Na własny użytek możemy kupić ten płycej frakcjonujący skórę - 0,5 mm. Drugi, robiący głębsze bo aż 1,5 mm nakłucia można kupić wyłącznie do profesjonalnego użytku - jeśli prowadzicie gabinet kosmetyczny. Oczywiście można tez umówić się na zabieg PRP z zastosowaniem stempla 1,5 mm w jednym z gabinetów, które pracują na kosmetykach marki ARKANA. Listę gabinetów możecie znaleźć na stronie internetowej ARKANA www.arkana.pl


Stempel do domowej terapii mikroigłowej Frax Stamp umożliwia zwiększenie wnikania substancji aktywnych zawartych w eliksirach linii ARKANA MD estetic. Rekomendowany do stosowania co 7-14 dni łącznie z PRP Elixir z nowej linii ale również z Bo2Look Elixir, Transform HA Elixir, Carbo V Elixir. Dla kogo jest przeznaczona taka terapia? Dla osób ze skórą wymagającej natychmiastowej regeneracji, cery z objawami starzenia się , przy utracie gęstości skóry, w terapii podtrzymującej efekty zabiegów dermoestetycznych oraz profilaktyce anti-aging. Stempel kosztuje 69 zł.


PRP Mask - Maska odmładzająca z efektem plasma-lift w płacie. To remodelująca maska w płacie z efektem plasma-lift. Specjalna formuła oraz połączenie takich składników, jak: peptyd GHK-Cu, kwas hialuronowy oraz diamentowy pył doskonale „imituje” ludzką skórę, przez co maska doskonale do niej przylega a zawarte niej substancje wnikają do najgłębszych warstw skóry. Rekomendowana jest do stosowania raz w tygodniu po aplikacji PRP Elixir. Jedna maska PRP Mask kosztuje 39 zł. Można ją kupić również w multipacku 6 masek jeśli prowadzimy gabinet.


PRP Elixir 15 ml - Eliksir z efektem plasma-lift. Ten remodelujący eliksir z efektem plasma-lift, z zawartością wysokiej dawki peptydów W3 Peptide oraz GHK-Cu o działaniu naśladującym zabieg PRP (z osoczem bogatopłytkowym). Eliksir jest w utrzymaniu młodego wyglądu, jak i silnej regeneracji skóry dojrzałej oraz dla wzmocnienia efektów zabiegów medycyny estetycznej. Polecany do stosowania 1-2 dwa razy dziennie w połączeniu z PRP Rejuvenator. ARKANA PRP Elixir kosztuje 159 zł.


Krem PRP Rejuvenator. Remodelujący krem odmładzający z efektem plasma-lift. Zawiera dwa silnie stymulujące peptydy W3 Peptide oraz GHK-Cu, które naśladują efekt zabiegu z osoczem bogatopłytkowym (PRP). Polecany dla osób pragnących przywrócić skórze młody i zdrowy wygląd oraz z cerą wymagającą silnej regeneracji. Doskonały do stosowania między intensywnymi zabiegami dermoestetycznymi dla przedłużenia ich efektów. 50 ml opakowanie kremu ARKANA PRP Rejuvenator kosztuje 189 zł.


Działanie składników aktywnych zawartych w PRP Rejuvenator: 
W3 Peptide - inspirowany odkryciem w dziedzinie chemii nagrodzonym nagrodą Nobla w 2012 r.
- nieinwazyjna alternatywa dla PRP (zabiegu z osoczem bogatopłytkowym)
- remodeluje i regeneruje skórę
- stymuluje procesy odmładzania

GHK-Cu - wykorzystywany w medycynie regeneracyjnej
- stymuluje procesy regeneracyjne
- naprawia i odbudowuje skórę
- odwraca proces starzenia
- reaktywuje komórki macierzyste skóry


Olej Chia
- bio-olej bogaty w kwasy omega 3 i 6 oraz witaminę E
- działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie
- natłuszcza, nawilża i uelastycznia

Olej Inca InchI

- nadaje aksamitne wykończenie
- działa przeciwzmarszczkowo i poprawia elastyczność 


KONKURS

W konkursie zorganizowanym wraz z marką ARKANA możecie wygrać 3 zestawy składające się z maski PRP Maskoraz z kremu  PRP Rejuvenator. Musicie tylko wypełnić formularz i czekać na wyniki.


WYNIKI KONKURSU
Zestawy kosmetyków otrzymują:
Barbara Chwierut
Di Lew
Iwona Rydzińska
Dziewczyny, skontaktuję się z Wami droga mailową!!!! Gratulacje


REGULAMIN
1. Organizatorem konkursu jest blog Siouxie and the City;
2. Fundatorem nagród jest firma ARKANA;
3. Konkurs trwa od dnia 26 marca br. do godz. 23.59 dnia 9 kwietnia br.
4. Nagrodami w konkursie są 3 zestawy kosmetyków ARKANA składające się z maski PRP Masko raz z kremu PRP Rejuvenator
5. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez umieszczenie informacji na fan page SiouxieBlog w przeciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu;
6. Nagrody do zwyciężczyń wysyła Fundator w ciągu 14 dni od daty publikacji wyników;
7. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. 
8. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu;
9. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie publiczni obserwatorzy mojego bloga.
10. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Fundatora oraz osoby współpracujące z tym podmiotem w sposób stały na innej podstawie niż stosunek pracy, a także członkowie ich najbliższych rodzin, tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia.
11. Wszyscy biorący udział muszą mieszkać na terenie Polski i być osobami pełnoletnimi;
12. Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić i przesłać formularz oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe;
13. Spośród wszystkich komentarzy wybiorę 3 odpowiedzi a ocena dokonywana w kontekście wyboru zwycięzców będzie całkowicie subiektywna;
14. Po wyłonieniu laureatów skontaktuję się z nimi wysyłając wiadomość na podane w formularzu adresy mailowe;
15. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych (dotyczy wysyłki nagrody przez Fundatora);
16. Każda z nagród rzeczowych jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadzie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
17. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
18. Wszelkie reklamacje i pytania proszę kierować na adres siouxie.blog@gmail.com
19. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).