poniedziałek, marca 13, 2017

Tusz do rzęs diego dalla palma Ciglione Lash Booster Mascara 5 in 1

Kosmetyki diego dalla palma poznałam już 4 lata temu, gdy marka miała wejść na Polski rynek. Niestety dystrybutorowi nie udało się wprowadzić jej do dużych drogerii, gdzie miała szansę zaistnieć obok innych luksusowych marek i kosmetyki diego dalla palma przeminęły z wiatrem. Jednak nie na długo. Pojawił się nowy dystrybutor i słynne włoskie produkty diego dalla palma znalazły w końcu swoje miejsce w drogeriach Douglas. 


Jednymi z najchętniej wybieranych kosmetyków z oferty diego dalla palma są tusze do rzęs. Tusz Semipemanentny (Semipemanente Mascara) jest już kultowym kosmetykiem marki. Dzisiaj chciałabym jednak napisać o tuszu, który mam od niedawna. Ale od razu podbił moje serce tym, co robi a może raczej tym, czego NIE robi. 

Ciglione Lash Booster Mascara 5 in 1 to profesjonalny wzmacniacz (booster) rzęs. Jego kremowa i ultradelikatna konsystencja sprawia, że jest bardzo komfortowy i łatwy w aplikacji. Specjalna “trójowalna” szczoteczka została stworzona tak, aby tusz można było nałożyć i rozprowadzić na wszystkich rzęsach, celem nadania oczom prawdziwie głębokiego spojrzenia.

Nie lubię testować nowych mascar - dlaczego? Bo praktycznie wszystkie tusze, poza Shiseido Full Lash Volume, odbijają mi się na górnej powiece tworząc tzw. efekt "łapek". Do tej pory tylko tusz od Shiseido, który notorycznie kupuję, nie odbijał mi się na powiece nawet po 10 godzinach w 40 stopniowym upale. Używając innych tuszów (nawet tych najdroższych) musiałam co chwilę patrzeć w lusterko i sprawdzać czy nie muszę usunąć odbitego tuszu z powieki. 


Ciglione Lash Booster Mascara daje naszym rzęsom - więcej objętości, więcej długości oraz więcej grubości. Nawet moje marne, proste jak drut rzęsy są ładnie wydłużone i pogrubione a co najważniejsze - tusz trzyma się na miejscu przez ok. 10 godzin bez rozmazywania i bez odbijania.


Ciglione Lash Booster Mascara w końcu z powodzeniem może mi zastąpić ulubiony Shiseido Full Lash Volume - jest bowiem od niego sporo tańszy (Shiseido 120 zł, diego dalla palma 89 zł) a efekt, jaki uzyskuję jest bardzo podobny. Tusz diego dalla palma Ciglione Lash Booster Mascara kupicie TUTAJ na stronie internetowej Douglas, lub stacjonarnie.