wtorek, lutego 14, 2017

Zakochaj się na Walentynki czyli woda toaletowa Stella by Stella McCartney

Czy można zakochać się w zapachu? Oczywiście, że tak! Najnowsze dziecko projektantki Stelli McCartney to woda toaletowa STELLA - lżejsza wersja kultowego już zapachu, który celebruje naturalnie seksowną i pewną siebie kobietę, zaprezentowaną przez Stellę McCartney w wodzie perfumowanej STELLA. 


Wodę toaletową STELLA cechuje ten sam kobiecy charakter, który posiada woda perfumowana. Najważniejsze nuty różane wzbogacone zostały i zaktualizowane elegancką esencją róży bułgarskiej, aby ukazać koncept świeżej, zroszonej róży, skąpanej w blasku słonecznego światła. Podkreślona musującymi nutami zielonymi, jasna i śmiała kompozycja zyskuje bardziej młodzieńczy i świeży charakter.
„Historia zapachów STELLA rozwija się bardzo kobiecym motywem róży, ukazując ów kwiat w nowy sposób, aby celebrować nowoczesną kobiecość. Woda toaletowa STELLA wyraża naturalną pewność siebie: młodzieńczą i promienną.” – powiedziała Stella McCartney.

Woda toaletowa STELLA, starannie skonstruowana wokół głównej nuty różanej, opowiada sugestywną historię na motywach świeżej inspiracji esencją róży bułgarskiej. Róża - klasyczny symbol kobiecości, uchwycona została w chwili, gdy dopiero zaczyna rozchylać swoje płatki: jawi się wówczas lśniąca i skąpana w jasnym świetle porannego słońca.

Woda toaletowa STELLA opiera się na kontrastujących nutach kobiecych i męskich, zaprezentowanych w oryginalnej wodzie perfumowanej STELLA, i rozwija je w świeży sposób. Łącząc świetlistą różę i męską ambrę szarą, zyskuje lekki, lecz zmysłowy charakter.

Ten wyjątkowy zapach otwiera się nutami świeżej mandarynki i zmrożonej cytryny. Aromaty te równoważy wodna tonacja frezji, której woń jest łagodna i wilgotna. Nasycenie kwiatowego serca z esencją róży bułgarskiej świeżym zapachem liści fiołka i delikatną wonią płatków piwonii nadaje kompozycji świeży charakter. Ambra szara w nucie głębi określa jego zmysłowe brzmienie.


Kartonik wody toaletowej STELLA ma zmysłową szatę graficzną w cielistej kolorystyce. Zdobią go legendarne kropki marki w złotym odcieniu. Opakowanie zewnętrzne skrywa szklany flakon, zaprojektowany przez Stellę McCartney dla wody perfumowanej STELLA. Flakon ten został zaktualizowany, aby harmonizować z delikatną kolorystyką opakowania zewnętrznego. Widnieją na nim cieliste kropeczki. Fasetowany flakon, inspirowany kryształem ametystu, zdobi lśniący złoty kołnierz i cielisty korek. Design flakonu jest kobiecy i radosny, a opakowanie odzwierciedla ideologię marki.


Nawiązując do pewnej siebie, kobiecej postaci ukazanej na zdjęciu reklamowym wody perfumowanej STELLA, autorzy nowych ujęć wody toaletowej STELLA: Mert Alas & Marcus Piggott, prezentują efektowny flakon i legendarną modelkę Larę Stone. Na jednym zdjęciu flakon ukazany został w zmysłowo wilgotnych ustach holenderskiej modelki, na drugim zaś jako samodzielny obiekt, który rzuca cienie w postaci kropek.


Woda toaletowa STELLA to zapach bardzo kobiecy ale i subtelny. Budzi nas rześką i energetyzującą nutą cytrusów, po jakimś czasie rozkwita w bardzo sensualny sposób uwalniając delikatność bułgarskiej róży aby na końcu zdobyć nasze serca męską ambrą szarą, która sprawia, że zapach staje się wręcz trójwymiarowy i niesamowicie zmysłowy.

Pomimo tego, że jest to woda toaletowa, to nie jest jednak ulotna. Czuje ją na sobie przez długi czas. STELLA by Stella McCartney to totalna nowość dostępna w drogerii Sephora - idealna na Walentynki - aby uwieść swoją drugą połówkę. Flakon 30 ml kosztuje 225 zł, 50 ml - 305 zł a 100 ml - 405 zł. Czujecie miłość w powietrzu? To właśnie STELLA!!!