czwartek, lutego 23, 2017

Słodki zapach pożądania czyli Bath & Body Works Sweet Cranberry Rose

Słodkie kolekcje Bath & Body Works od zawsze są przedmiotem mojego pożądania. Te słodkie, uzależniające i otulające od stóp do głowy zapachy po prostu poprawiają mi nastrój. Kolekcja Bath & Body Works Sweet Cranberry Rose jest kwintesencją tego co lubię - śliczne, przyciągające oko opakowania a w nich kapiące od słodyczy zapachy. 


Sweet Cranberry Rose od Bath & Body Works to skąpana w słodyczy żurawiny kolekcja dla każdej miłośniczki zapachów gourmand - takich "do schrupania". Zawiera w sobie nektar z żurawiny, wyciąg z liści gruszy oraz delikatność płatków róży. 


Mgiełka do ciała otuli nas słodkim woalem zapachu, który długo czuć na skórze. Ten niezwykły zapach otwierają nuty nektaru z żurawiny, wyciągu z liści gruszy i słodkiej śliwki. Nuty serca to róża, jaśmin oraz imbirowej lilii. Nuty bazowe to natomiast drzewo orientalne, piżmo i bób tonka. 


Sweet Cranberry Rose od Bath & Body Works to kolekcja idealna dla kobiet, które chcą poczuć słodycz na swoim ciele. Słodycz, która powoduje, że dosłownie robi nam się gorąco. Otulający zapach jest bowiem niezwykle ciepły - prawie Świąteczny. Trzystopniowa pachnąca pielęgnacja - żel pod prysznic, balsam i mgiełka sprawią, że nasze ciało będzie czyste i pachnące niczym letnie owoce.

Spraw zatem, aby codzienna pielęgnacja stała się rytuałem, który będzie koił twoje nerwy i zapewniał stuprocentowy relaks. Otulona słodkim ale i subtelnym zapachem Sweet Cranberry Rose domowe zacisze zamienisz w prawdziwe SPA!


Jestem wręcz uzależniona od słodkich kolekcji Bath & Body Works i jestem też niesamowicie ciekawa Waszych opinii na temat tych pachnących rarytasów. Macie swoją ulubioną kolekcję "signature"? A może też ciągle szukacie nowości?