piątek, lutego 24, 2017

California Dreamin' czyli słoneczny róż Benefit GALifornia

Marzysz o sielankowym wylegiwaniu się pod kalifornijskim mostem Golden Gate czy może kusi Cię bieganie po sklepach vintage w hipisowskiej dzielnicy Haight Street? Przywitaj San Francisco ze słonecznie promiennymi policzkami i beztroskim stanem ducha. Obsyp cudownym koralowym różem GALifornia szczyty Twoich kości policzkowych i dodaj im kalifornijskiego akcentu. 


Nowy słoneczno-koralowy róż do policzków GALifornia od Benefit to dosłownie słoneczny blask dający pełnię szczęścia! W jego pudełeczku kryje się promienne ciepło kalifornijskiego słońca, łączące jasny róż z migoczącym złotem. Specjalnie opracowany dla różu GALifornia zapach Dreamin’ zawiera nuty czerwonego grejpfruta i wanilii. Z różem GALifornia z pewnością poczujemy się jak prawdziwe Cali Girls. 

Finezyjne opakowanie różu GALifornia inspirowane jest hipisowskim stylem Kalifornijskich surferek z lat 70-tych. W środku znajdziemy również lusterko oraz mięciutki, zaokrąglony pędzelek. 


Ten złotawo koralowy róż będzie idealnym uzupełnieniem naszego świeżego, wiosennego makijażu - ma śliczny i subtelny kolor - nie sposób jest zrobić sobie nim krzywdę. Złote drobinki wycierają się co prawda po kilku aplikacjach ale pomimo tego, róż nie staje się matowy - daje skórze delikatny efekt "glow" - niczym muśniętej kalifornijskim słońcem.


Róż Benefit GALifornia dodaje nam dziewczęcej świeżości a w połączeniu z delikatną brzoskwiniową pomadką odejmuje nam lat. To idealny róż w odcieniu soczystej ale i delikatnej brzoskwini - takiego koloru szukałam od dawna no i w końcu znalazłam. Na markę Benefit można zawsze liczyć!!!


A że do Kalifornii mam wielki sentyment, bowiem spędziłam tam najcudowniejsze chwile swojego życia, to razem z różem Benefit GALifornia mogę raz jeszcze przenieść się na skąpane słońcem kalifornijskie plaże.